Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 10.04.2026 | Wacker Burghausen - Bayreuth | 1 : 1 |
| 26.09.2025 | Bayreuth - Wacker Burghausen | 0 : 2 |
| 02.05.2025 | Wacker Burghausen - Bayreuth | 3 : 1 |
| 18.10.2024 | Bayreuth - Wacker Burghausen | 1 : 0 |
| 19.04.2024 | Wacker Burghausen - Bayreuth | 1 : 1 |
| 03.10.2023 | Bayreuth - Wacker Burghausen | 1 : 1 |
| 19.11.2021 | Wacker Burghausen - Bayreuth | 0 : 1 |
| 30.07.2021 | Bayreuth - Wacker Burghausen | 2 : 3 |
| 28.09.2019 | Bayreuth - Wacker Burghausen | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Buchbach - Bayreuth | 2 - 1 | L |
| 21.08.2026 | Bayreuth - Illertissen | 2 - 2 | D |
| 14.08.2026 | FC Schweinfurt 05 - Bayreuth | 2 - 1 | L |
| 07.08.2026 | Bayreuth - Memmingen | 1 - 3 | L |
| 01.08.2026 | Greuther Fürth II - Bayreuth | 0 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Wacker Burghausen - Vilzing | 4 - 5 | L |
| 21.08.2026 | Nürnberg II - Wacker Burghausen | 3 - 1 | L |
| 14.08.2026 | Wacker Burghausen - Schwaben Augsburg | 1 - 2 | L |
| 07.08.2026 | Aubstadt - Wacker Burghausen | 2 - 2 | D |
| 31.07.2026 | Wacker Burghausen - Bayern München II | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Bayreuth и Wacker Burghausen е насрочена за 04.09.2026 17:00 в Regionalliga - Bayern. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Bayreuth е на позиция 13 с 7 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 6:3. Записаната форма е LDLLW. Wacker Burghausen е на позиция 12 с 7 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 8:2. Записаната форма е LLLDW.
Bayreuth има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLWWDWWW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Wacker Burghausen има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDWWDLWL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 9 директни срещи Bayreuth има 2 победи, равенствата са 4, а Wacker Burghausen има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.11. Двата отбора са отбелязали в 55.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 22.2%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Bayreuth и Wacker Burghausen завърши при резултат 2:4. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 9 директни срещи е 2.11 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.