Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 02.04.2026 | Bremer SV - Kickers Emden | 4 : 0 |
| 09.08.2025 | Kickers Emden - Bremer SV | 3 : 0 |
| 06.04.2025 | Bremer SV - Kickers Emden | 1 : 2 |
| 02.10.2024 | Kickers Emden - Bremer SV | 3 : 1 |
| 05.03.2023 | Bremer SV - Kickers Emden | 0 : 0 |
| 03.09.2022 | Kickers Emden - Bremer SV | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Bremer SV - Schöningen | 2 - 2 | D |
| 26.08.2026 | Eimsbütteler TV - Bremer SV | 3 - 1 | L |
| 16.08.2026 | Bremer SV - HSC Hannover | 0 - 1 | L |
| 12.08.2026 | Bremer SV - Phönix Lübeck | 0 - 0 | D |
| 09.08.2026 | St. Pauli II - Bremer SV | 0 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Kickers Emden - Hannover 96 II | 1 - 1 | D |
| 26.08.2026 | Atlas Delmenhorst - Kickers Emden | 3 - 3 | D |
| 15.08.2026 | Kickers Emden - Eimsbütteler TV | 2 - 3 | L |
| 12.08.2026 | Eintracht Norderstedt - Kickers Emden | 6 - 2 | L |
| 07.08.2026 | Kickers Emden - Hamburger SV II | 3 - 2 | W |
Предстоящата среща между Bremer SV и Kickers Emden е насрочена за 06.09.2026 13:00 в Regionalliga - Nord. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Bremer SV е на позиция 14 с 5 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 0:3. Записаната форма е DLLDW. Kickers Emden е на позиция 12 с 6 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 7:6. Записаната форма е DDLLW.
Bremer SV има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLDWLLLDL. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Kickers Emden има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLWDLLLW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 3.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 6 директни срещи Bremer SV има 1 победи, равенствата са 1, а Kickers Emden има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.83. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 83.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Bremer SV -0.25 / Kickers Emden +0.25 подкрепя Kickers Emden със средна промяна 1.27 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.41).
Дисциплинарният профил на Bremer SV като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 1.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 6 завършени мача (16.7% покритие).
Срещата между Bremer SV и Kickers Emden завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 2.83 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Kickers Emden с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.27 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:3 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.41. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.