Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.12.2025 | VfB Lübeck - Eintracht Norderstedt | 3 : 1 |
| 24.08.2025 | Eintracht Norderstedt - VfB Lübeck | 0 : 0 |
| 29.03.2025 | VfB Lübeck - Eintracht Norderstedt | 2 : 3 |
| 29.09.2024 | Eintracht Norderstedt - VfB Lübeck | 1 : 2 |
| 27.05.2023 | Eintracht Norderstedt - VfB Lübeck | 0 : 1 |
| 19.11.2022 | VfB Lübeck - Eintracht Norderstedt | 0 : 1 |
| 27.11.2021 | VfB Lübeck - Eintracht Norderstedt | 2 : 1 |
| 12.09.2021 | Eintracht Norderstedt - VfB Lübeck | 1 : 2 |
| 13.10.2019 | Eintracht Norderstedt - VfB Lübeck | 1 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Hamburger SV II - Eintracht Norderstedt | 0 - 2 | W |
| 29.08.2026 | Tus Dassendorf - Eintracht Norderstedt | 3 - 1 | L |
| 23.08.2026 | Eintracht Norderstedt - Weiche Flensburg | 1 - 4 | L |
| 15.08.2026 | VfB Oldenburg - Eintracht Norderstedt | 4 - 1 | L |
| 14.08.2026 | Süderelbe - Eintracht Norderstedt | 3 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | VfB Lübeck - SV Drochtersen/Assel | 2 - 3 | L |
| 26.08.2026 | VfB Lübeck - Hamburger SV II | 1 - 3 | L |
| 15.08.2026 | Phönix Lübeck - VfB Lübeck | 4 - 0 | L |
| 11.08.2026 | VfB Lübeck - VfB Oldenburg | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Atlas Delmenhorst - VfB Lübeck | 2 - 0 | L |
Предстоящата среща между Eintracht Norderstedt и VfB Lübeck е насрочена за 06.09.2026 12:00 в Regionalliga - Nord. Посоченият стадион е Edmund-Plambeck-Stadion, Norderstedt. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Eintracht Norderstedt е на позиция 9 с 8 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:2. Записаната форма е WLLWD. VfB Lübeck е на позиция 18 с 2 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 1:1. Записаната форма е LLLDL.
Eintracht Norderstedt има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLLWDDDL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. VfB Lübeck има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDLWWDWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 9 директни срещи Eintracht Norderstedt има 2 победи, равенствата са 1, а VfB Lübeck има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.56. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Eintracht Norderstedt -1.5 / VfB Lübeck +1.5 подкрепя Eintracht Norderstedt със средна промяна 1.43 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.35).
Срещата между Eintracht Norderstedt и VfB Lübeck завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 2.56 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Eintracht Norderstedt с хендикап -1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.43 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.35. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.