📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
3
🏟
✔ Краен резултат
1
D L L W D

🔁 Директни срещи

5
0
1
🟢 Stuttgarter Kickers 🟡 Равенства TSV Steinbach 🔴
Дата Мач Резултат
07.03.2026 Stuttgarter Kickers - TSV Steinbach 4 : 1
06.09.2025 TSV Steinbach - Stuttgarter Kickers 0 : 1
15.03.2025 TSV Steinbach - Stuttgarter Kickers 2 : 1
07.09.2024 Stuttgarter Kickers - TSV Steinbach 5 : 1
02.03.2024 Stuttgarter Kickers - TSV Steinbach 4 : 0
29.08.2023 TSV Steinbach - Stuttgarter Kickers 1 : 3

🗓 Последни мачове: Stuttgarter Kickers

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Stuttgarter Kickers - VfR Aalen 0 - 1 L
24.10.2026 Eintracht Trier - Stuttgarter Kickers 2 - 0 L
17.10.2026 Stuttgarter Kickers - TSV Steinbach 3 - 1 W
10.10.2026 VfR Mannheim - Stuttgarter Kickers 2 - 0 L
02.10.2026 Stuttgarter Kickers - Kickers Offenbach 2 - 0 W

📆 Последни мачове: TSV Steinbach

Дата Мач Резултат Изх.
30.10.2026 TSV Steinbach - FSV Frankfurt 2 - 2 D
24.10.2026 TSV Steinbach - VfR Mannheim 0 - 2 L
17.10.2026 Stuttgarter Kickers - TSV Steinbach 3 - 1 L
10.10.2026 TSV Steinbach - Eintracht Trier 4 - 0 W
03.10.2026 SGV Freiberg - TSV Steinbach 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Stuttgarter Kickers и TSV Steinbach е насрочена за 17.10.2026 12:00 в Regionalliga - SudWest. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Stuttgarter Kickers е на позиция 5 с 20 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 2 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 19:15. Записаната форма е LWDWW. TSV Steinbach е на позиция 8 с 16 точки след 11 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 4 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 19:15. Записаната форма е WDWLW.

Последни резултати

Stuttgarter Kickers има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWWLLWDW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. TSV Steinbach има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWLLWDD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Stuttgarter Kickers има 5 победи, равенствата са 0, а TSV Steinbach има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.83. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 83.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.35).

Генериран: 2026-10-17 13:00:07 · Заключен: 2026-10-17 13:40:35

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Stuttgarter Kickers и TSV Steinbach завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 3.83 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.35. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-17 15:56:24
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.