Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.05.2022 | SG Wattenscheid 09 - Paderborn II | 2 : 1 |
| 26.03.2022 | Paderborn II - SG Wattenscheid 09 | 3 : 0 |
| 18.10.2020 | SG Wattenscheid 09 - Paderborn II | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Sportfreunde Siegen - Paderborn II | 2 - 2 | D |
| 29.08.2026 | Paderborn II - FC Bocholt | 2 - 4 | L |
| 23.08.2026 | Paderborn II - Bonner SC | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | SV Rodinghausen - Paderborn II | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Paderborn II - Borussia M'gladbach II | 1 - 3 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | SG Wattenscheid 09 - SV Rodinghausen | 2 - 1 | W |
| 29.08.2026 | Borussia M'gladbach II - SG Wattenscheid 09 | 4 - 1 | L |
| 21.08.2026 | SG Wattenscheid 09 - Schalke 04 II | 3 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Hilden - SG Wattenscheid 09 | 2 - 0 | L |
| 08.08.2026 | SG Wattenscheid 09 - Westfalia Rhynern | 1 - 2 | L |
Предстоящата среща между Paderborn II и SG Wattenscheid 09 е насрочена за 06.09.2026 12:00 в Regionalliga - West. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Paderborn II е на позиция 10 с 5 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:2. Записаната форма е DDLW. SG Wattenscheid 09 е на позиция 12 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 1:1. Записаната форма е WLLD.
Paderborn II има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDDLWWLLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. SG Wattenscheid 09 има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLLDLLLD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 3 директни срещи Paderborn II има 2 победи, равенствата са 0, а SG Wattenscheid 09 има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Paderborn II и SG Wattenscheid 09 завърши при резултат 5:2. В двубоя бяха отбелязани общо 7 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 2.33 гола, а този двубой завърши с 7. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.