📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
1
L W L L ?

🔁 Директни срещи

2
1
1
🟢 AFC Telford United 🟡 Равенства Bedford Town 🔴
Дата Мач Резултат
28.03.2026 AFC Telford United - Bedford Town 2 : 2
19.08.2025 Bedford Town - AFC Telford United 3 : 1
28.01.2025 AFC Telford United - Bedford Town 6 : 2
11.01.2025 Bedford Town - AFC Telford United 2 : 3

🗓 Последни мачове: AFC Telford United

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Morecambe - AFC Telford United 2 - 1 L
22.08.2026 AFC Telford United - Hednesford Town 1 - 1 D
18.08.2026 Merthyr Town - AFC Telford United 2 - 2 D
15.08.2026 Worksop Town - AFC Telford United 2 - 1 L
08.08.2026 AFC Telford United - Brackley Town 1 - 2 L

📆 Последни мачове: Bedford Town

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Bedford Town - Spennymoor Town 3 - 1 W
22.08.2026 Southport - Bedford Town 4 - 1 L
18.08.2026 Bedford Town - Buxton 2 - 1 W
15.08.2026 Bedford Town - Darlington 1883 2 - 3 L
08.08.2026 Oxford City - Bedford Town 1 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между AFC Telford United и Bedford Town е насрочена за 31.08.2026 14:00 в National League - North. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

AFC Telford United е на позиция 22 с 2 точки след 4 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 2 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 5:7. Записаната форма е DDLL. Bedford Town е на позиция 20 с 3 точки. Записаната форма е LWLL.

Последни резултати

AFC Telford United има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDLLLWLLD. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Bedford Town има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLLLWWWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи AFC Telford United има 2 победи, равенствата са 1, а Bedford Town има 1 победи. Средният общ брой голове е 5.25. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 3.5 (коефициент 1.50, оценка 84/100, успеваемост на коефициентната група 75% при 20 наблюдения). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.68% при 561 наблюдения).

Генериран: 2026-08-30 20:30:06 · Заключен: 2026-08-31 15:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между AFC Telford United и Bedford Town завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 4 директни срещи е 5.25 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 17:55:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.