Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 28.02.2026 | Merthyr Town - Buxton | 1 : 3 |
| 29.11.2025 | Buxton - Merthyr Town | 1 : 2 |
| 05.11.2022 | Buxton - Merthyr Town | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Oxford City - Buxton | 2 - 3 | W |
| 22.08.2026 | Buxton - Hebburn Town | 1 - 2 | L |
| 18.08.2026 | Bedford Town - Buxton | 2 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Southport - Buxton | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Buxton - Hereford | 2 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Merthyr Town - Chorley | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | South Shields - Merthyr Town | 1 - 1 | D |
| 18.08.2026 | Merthyr Town - AFC Telford United | 2 - 2 | D |
| 15.08.2026 | Spennymoor Town - Merthyr Town | 2 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Merthyr Town - Hednesford Town | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Buxton и Merthyr Town е насрочена за 31.08.2026 14:00 в National League - North. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Buxton е на позиция 14 с 4 точки. Записаната форма е LLDW. Merthyr Town е на позиция 12 с 5 точки. Записаната форма е DDLW.
Buxton има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDWWWWLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Merthyr Town има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDLWLWLLD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 3 директни срещи Buxton има 2 победи, равенствата са 0, а Merthyr Town има 1 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.49).
Дисциплинарният профил на Merthyr Town като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 5 завършени мача (20.0% покритие).
Срещата между Buxton и Merthyr Town завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
В последните 3 директни срещи средният общ брой голове е 3, а този мач завърши с 3 гола. Това е точно съвпадение с историческия голов профил на съперничеството. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.49. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.