Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.02.2025 | Chorley - Brackley Town | 4 : 1 |
| 03.09.2024 | Brackley Town - Chorley | 0 : 2 |
| 28.04.2024 | Brackley Town - Chorley | 1 : 0 |
| 27.02.2024 | Brackley Town - Chorley | 1 : 0 |
| 05.08.2023 | Chorley - Brackley Town | 1 : 1 |
| 11.02.2023 | Brackley Town - Chorley | 1 : 1 |
| 03.09.2022 | Chorley - Brackley Town | 0 : 0 |
| 22.01.2022 | Brackley Town - Chorley | 0 : 0 |
| 14.08.2021 | Chorley - Brackley Town | 0 : 1 |
| 06.02.2021 | Brackley Town - Chorley | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Merthyr Town - Chorley | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Chorley - Scarborough Athletic | 2 - 1 | W |
| 18.08.2026 | Marine - Chorley | 0 - 2 | W |
| 15.08.2026 | South Shields - Chorley | 2 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Chorley - Chester | 1 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Brackley Town - South Shields | 0 - 0 | D |
| 22.08.2026 | Macclesfield - Brackley Town | 2 - 1 | L |
| 18.08.2026 | Brackley Town - King's Lynn Town | 0 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Brackley Town - Hebburn Town | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | AFC Telford United - Brackley Town | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Chorley и Brackley Town е насрочена за 31.08.2026 14:00 в National League - North. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Chorley е на позиция 9 с 6 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:2. Записаната форма е WWLL. Brackley Town е на позиция 15 с 4 точки след 4 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 4:6. Записаната форма е LLDW.
Chorley има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLLLLDLW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Brackley Town има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWWLLWLD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Chorley има 2 победи, равенствата са 4, а Brackley Town има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.70. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.24, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80% при 110 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).
Дисциплинарният профил на Brackley Town като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 2.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 4 завършени мача (25.0% покритие).
Срещата между Chorley и Brackley Town завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.7 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.24. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.