📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
3
🏟
✔ Краен резултат
1

🔁 Директни срещи

2
3
3
🟢 King's Lynn Town 🟡 Равенства Scarborough Athletic 🔴
Дата Мач Резултат
10.03.2026 Scarborough Athletic - King's Lynn Town 1 : 1
04.10.2025 King's Lynn Town - Scarborough Athletic 2 : 3
07.12.2024 King's Lynn Town - Scarborough Athletic 1 : 0
03.09.2024 Scarborough Athletic - King's Lynn Town 0 : 0
01.04.2024 King's Lynn Town - Scarborough Athletic 3 : 4
21.11.2023 Scarborough Athletic - King's Lynn Town 2 : 0
04.03.2023 King's Lynn Town - Scarborough Athletic 3 : 2
08.11.2022 Scarborough Athletic - King's Lynn Town 3 : 3

🗓 Последни мачове: King's Lynn Town

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Hebburn Town - King's Lynn Town 4 - 2 L
22.08.2026 King's Lynn Town - Marine 1 - 4 L
18.08.2026 Brackley Town - King's Lynn Town 0 - 2 W
15.08.2026 Chester - King's Lynn Town 2 - 0 L
08.08.2026 King's Lynn Town - Harborough Town 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Scarborough Athletic

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Scarborough Athletic - Southport 5 - 1 W
22.08.2026 Chorley - Scarborough Athletic 2 - 1 L
18.08.2026 Scarborough Athletic - Spennymoor Town 3 - 0 W
15.08.2026 Hednesford Town - Scarborough Athletic 3 - 4 W
08.08.2026 Scarborough Athletic - South Shields 0 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между King's Lynn Town и Scarborough Athletic е насрочена за 31.08.2026 14:00 в National League - North. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

King's Lynn Town е на позиция 16 с 4 точки. Записаната форма е LWLD. Scarborough Athletic е на позиция 8 с 6 точки. Записаната форма е LWWL.

Последни резултати

King's Lynn Town има 1 победи, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLDLDDLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Scarborough Athletic има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWLLLLDW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи King's Lynn Town има 2 победи, равенствата са 3, а Scarborough Athletic има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.50. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Scarborough Athletic като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 5 завършени мача (20.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 20:36:02 · Заключен: 2026-08-31 15:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между King's Lynn Town и Scarborough Athletic завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 3.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 17:59:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.