Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 17.03.2026 | Darlington 1883 - Radcliffe | 3 : 0 |
| 21.10.2025 | Radcliffe - Darlington 1883 | 3 : 1 |
| 11.03.2025 | Darlington 1883 - Radcliffe | 2 : 1 |
| 30.11.2024 | Radcliffe - Darlington 1883 | 1 : 4 |
| 18.10.2014 | Radcliffe - Darlington 1883 | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Marine - Radcliffe | 2 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Radcliffe - Morecambe | 2 - 1 | W |
| 18.08.2026 | Hereford - Radcliffe | 3 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Macclesfield - Radcliffe | 2 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Radcliffe - Spalding United | 0 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Darlington 1883 - Macclesfield | 1 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Harborough Town - Darlington 1883 | 4 - 2 | L |
| 18.08.2026 | Darlington 1883 - Chester | 0 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Bedford Town - Darlington 1883 | 2 - 3 | W |
| 08.08.2026 | Darlington 1883 - Worksop Town | 1 - 2 | L |
Предстоящата среща между Radcliffe и Darlington 1883 е насрочена за 31.08.2026 14:00 в National League - North. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Radcliffe е на позиция 21 с 3 точки. Записаната форма е WLLL. Darlington 1883 е на позиция 19 с 3 точки. Записаната форма е LLWL.
Radcliffe има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLLDWLW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Darlington 1883 има 1 победи, 1 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWLLLLLD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 5 директни срещи Radcliffe има 1 победи, равенствата са 0, а Darlington 1883 има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.40. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Radcliffe и Darlington 1883 завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 5 директни срещи е 3.4 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.