📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D D L ?
0
🏟
✔ Краен резултат
1
W W W L ?
0
Жълти картони
0
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

5
1
4
🟢 Southport 🟡 Равенства Hereford 🔴
Дата Мач Резултат
14.02.2026 Southport - Hereford 5 : 1
08.11.2025 Hereford - Southport 1 : 2
18.01.2025 Hereford - Southport 1 : 1
24.08.2024 Southport - Hereford 1 : 4
24.02.2024 Southport - Hereford 1 : 2
02.09.2023 Hereford - Southport 0 : 1
25.02.2023 Southport - Hereford 0 : 1
07.02.2023 Hereford - Southport 2 : 0
26.02.2022 Hereford - Southport 0 : 1
04.12.2021 Southport - Hereford 2 : 0

🗓 Последни мачове: Southport

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Scarborough Athletic - Southport 5 - 1 L
22.08.2026 Southport - Bedford Town 4 - 1 W
18.08.2026 Hednesford Town - Southport 2 - 2 D
15.08.2026 Southport - Buxton 1 - 1 D
08.08.2026 Hebburn Town - Southport 3 - 1 L

📆 Последни мачове: Hereford

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Hereford - Chester 1 - 1 D
22.08.2026 Worksop Town - Hereford 0 - 3 W
18.08.2026 Hereford - Radcliffe 3 - 0 W
15.08.2026 Hereford - Marine 1 - 0 W
08.08.2026 Buxton - Hereford 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Southport и Hereford е насрочена за 31.08.2026 14:00 в National League - North. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Southport е на позиция 11 с 5 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:3. Записаната форма е WDDL. Hereford е на позиция 6 с 9 точки след 4 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 8:2. Записаната форма е WWWL.

Последни резултати

Southport има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDLDWLWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Hereford има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWLWDLLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Southport има 5 победи, равенствата са 1, а Hereford има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 11.80, оценка 86/100, успеваемост на групата 85.96% при 114 наблюдения). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.68% при 561 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Southport като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 5 завършени мача (40.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 20:45:03 · Заключен: 2026-08-31 15:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Southport и Hereford завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.6 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Southport като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 1 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Southport получи 0 жълти и 1 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 11.8. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 18:22:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.