Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Bedford Town - Spennymoor Town | 3 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Spennymoor Town - Oxford City | 1 - 4 | L |
| 18.08.2026 | Scarborough Athletic - Spennymoor Town | 3 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Spennymoor Town - Merthyr Town | 2 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Morecambe - Spennymoor Town | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Hednesford Town - Harborough Town | 2 - 1 | W |
| 22.08.2026 | AFC Telford United - Hednesford Town | 1 - 1 | D |
| 18.08.2026 | Hednesford Town - Southport | 2 - 2 | D |
| 15.08.2026 | Hednesford Town - Scarborough Athletic | 3 - 4 | L |
| 08.08.2026 | Merthyr Town - Hednesford Town | 2 - 0 | L |
Предстоящата среща между Spennymoor Town и Hednesford Town е насрочена за 31.08.2026 14:00 в National League - North. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Spennymoor Town е на позиция 17 с 4 точки. Записаната форма е LLWD. Hednesford Town е на позиция 23 с 2 точки. Записаната форма е DDLL.
Spennymoor Town има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWDWLLDW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Hednesford Town има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDLLWLDWD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 11.80, оценка 86/100, успеваемост на групата 85.96% при 114 наблюдения). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.68% при 561 наблюдения).
Срещата между Spennymoor Town и Hednesford Town завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 11.8. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.