Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 14.03.2026 | Bedford Town - Radcliffe | 1 : 0 |
| 18.10.2025 | Radcliffe - Bedford Town | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | AFC Telford United - Bedford Town | 0 - 1 | W |
| 29.08.2026 | Bedford Town - Spennymoor Town | 3 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Southport - Bedford Town | 4 - 1 | L |
| 18.08.2026 | Bedford Town - Buxton | 2 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Bedford Town - Darlington 1883 | 2 - 3 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Radcliffe - Darlington 1883 | 0 - 1 | L |
| 29.08.2026 | Marine - Radcliffe | 2 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Radcliffe - Morecambe | 2 - 1 | W |
| 18.08.2026 | Hereford - Radcliffe | 3 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Macclesfield - Radcliffe | 2 - 1 | L |
Предстоящата среща между Bedford Town и Radcliffe е насрочена за 05.09.2026 14:00 в National League - North. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Bedford Town е на позиция 20 с 3 точки. Записаната форма е LWLL. Radcliffe е на позиция 21 с 3 точки. Записаната форма е WLLL.
Bedford Town има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWLLLWWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Radcliffe има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLLLLDWL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 2 директни срещи Bedford Town има 1 победи, равенствата са 1, а Radcliffe има 0 победи. Средният общ брой голове е 0.50. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Bedford Town и Radcliffe завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 6 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.