📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
2

🔁 Директни срещи

2
1
4
🟢 Darlington 1883 🟡 Равенства King's Lynn Town 🔴
Дата Мач Резултат
23.08.2025 King's Lynn Town - Darlington 1883 1 : 1
22.02.2025 Darlington 1883 - King's Lynn Town 1 : 0
05.10.2024 King's Lynn Town - Darlington 1883 2 : 1
06.01.2024 King's Lynn Town - Darlington 1883 0 : 1
14.10.2023 Darlington 1883 - King's Lynn Town 1 : 2
22.04.2023 Darlington 1883 - King's Lynn Town 1 : 3
22.10.2022 King's Lynn Town - Darlington 1883 3 : 0

🗓 Последни мачове: Darlington 1883

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Radcliffe - Darlington 1883 0 - 1 W
29.08.2026 Darlington 1883 - Macclesfield 1 - 2 L
22.08.2026 Harborough Town - Darlington 1883 4 - 2 L
18.08.2026 Darlington 1883 - Chester 0 - 1 L
15.08.2026 Bedford Town - Darlington 1883 2 - 3 W

📆 Последни мачове: King's Lynn Town

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 King's Lynn Town - Scarborough Athletic 3 - 1 W
29.08.2026 Hebburn Town - King's Lynn Town 4 - 2 L
22.08.2026 King's Lynn Town - Marine 1 - 4 L
18.08.2026 Brackley Town - King's Lynn Town 0 - 2 W
15.08.2026 Chester - King's Lynn Town 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Darlington 1883 и King's Lynn Town е насрочена за 05.09.2026 14:00 в National League - North. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Darlington 1883 е на позиция 19 с 3 точки. Записаната форма е LLWL. King's Lynn Town е на позиция 16 с 4 точки. Записаната форма е LWLD.

Последни резултати

Darlington 1883 има 2 победи, 0 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLWLLLLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. King's Lynn Town има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWLDLDDL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Darlington 1883 има 2 победи, равенствата са 1, а King's Lynn Town има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.43. Двата отбора са отбелязали в 57.1% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 57.1%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-05 15:02:33 · Заключен: 2026-09-05 15:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Darlington 1883 и King's Lynn Town завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 2.43 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 17:58:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.