Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.10.2025 | Braintree - Farnborough | 2 : 0 |
| 23.12.2023 | Farnborough - Braintree | 1 : 0 |
| 09.09.2023 | Braintree - Farnborough | 1 : 1 |
| 25.02.2023 | Farnborough - Braintree | 0 : 1 |
| 20.12.2022 | Farnborough - Braintree | 2 : 2 |
| 15.11.2022 | Braintree - Farnborough | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Dover - Braintree | 3 - 3 | D |
| 22.08.2026 | Braintree - Horsham | 1 - 2 | L |
| 18.08.2026 | Braintree - Ipswich Town U21 | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Braintree - Chesham United | 3 - 2 | W |
| 08.08.2026 | Braintree - Tonbridge Angels | 0 - 4 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Farnborough - Ebbsfleet United | - | |
| 22.08.2026 | Maidenhead - Farnborough | 1 - 1 | D |
| 19.08.2026 | Farnborough - Chesham United | 1 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Farnborough - Hemel Hempstead Town | 0 - 2 | L |
| 08.08.2026 | Maidstone Utd - Farnborough | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Braintree и Farnborough е насрочена за 31.08.2026 14:00 в National League - South. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Braintree е на позиция 20 с 3 точки. Записаната форма е LWL. Farnborough е на позиция 7 с 7 точки. Записаната форма е DWLW.
Braintree има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDWLLLWLL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Farnborough има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWWDLLWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 6 директни срещи Braintree има 2 победи, равенствата са 3, а Farnborough има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.67. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 16.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Braintree -0.75 / Farnborough +0.75 подкрепя Farnborough със средна промяна 4.19 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Braintree като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 4 завършени мача (25.0% покритие).
Срещата между Braintree и Farnborough завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 1.67 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Farnborough с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 4.19 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.