📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
0
L L L ? ?
0
Жълти картони
0
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
1
1
🟢 Dagenham & Redbridge 🟡 Равенства Slough Town 🔴
Дата Мач Резултат
25.04.2026 Slough Town - Dagenham & Redbridge 3 : 2
16.12.2025 Dagenham & Redbridge - Slough Town 0 : 0

🗓 Последни мачове: Dagenham & Redbridge

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Truro City - Dagenham & Redbridge 3 - 0 L
22.08.2026 Dagenham & Redbridge - Torquay 2 - 0 W
18.08.2026 Walton & Hersham - Dagenham & Redbridge 0 - 2 W
14.08.2026 Dagenham & Redbridge - Farnham Town 2 - 1 W
08.08.2026 Dorking Wanderers - Dagenham & Redbridge 0 - 1 W

📆 Последни мачове: Slough Town

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Slough Town - Folkestone Invicta 0 - 2 L
22.08.2026 Hampton & Richmond - Slough Town 5 - 3 L
18.08.2026 Slough Town - Farnham Town 0 - 1 L
15.08.2026 Dover - Slough Town 5 - 3 L
08.08.2026 Slough Town - Ebbsfleet United -

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Dagenham & Redbridge и Slough Town е насрочена за 31.08.2026 14:00 в National League - South. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Dagenham & Redbridge е на позиция 1 с 12 точки. Записаната форма е WWWW. Slough Town е на позиция 23 с 0 точки. Записаната форма е LLL.

Последни резултати

Dagenham & Redbridge има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWLLDLD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Slough Town има 2 победи, 0 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLWLWLL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 3.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Dagenham & Redbridge има 0 победи, равенствата са 1, а Slough Town има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Dagenham & Redbridge с увереност 64%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 63.88%, 21.81% и 14.31%. Разликата в моделния momentum е 49.57 пункта в полза на Dagenham & Redbridge. Оценката за качество на входните данни е 94/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.40 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.57%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Dagenham & Redbridge 0 / Slough Town 0 подкрепя Dagenham & Redbridge със средна промяна 4.02 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.52% при 547 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Генериран: 2026-08-30 21:00:04 · Заключен: 2026-08-31 15:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Dagenham & Redbridge и Slough Town завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Dagenham & Redbridge с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 4.02 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 18:32:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.