📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
0
W D W ? ?

🔁 Директни срещи

1
1
0
🟢 Dorking Wanderers 🟡 Равенства Truro City 🔴
Дата Мач Резултат
30.11.2024 Dorking Wanderers - Truro City 0 : 0
10.08.2024 Truro City - Dorking Wanderers 1 : 2

🗓 Последни мачове: Dorking Wanderers

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Walton & Hersham - Dorking Wanderers 1 - 4 W
22.08.2026 Dorking Wanderers - Maidstone Utd 2 - 3 L
18.08.2026 AFC Totton - Dorking Wanderers 0 - 3 W
15.08.2026 Maidenhead - Dorking Wanderers 0 - 0 D
08.08.2026 Dorking Wanderers - Dagenham & Redbridge 0 - 1 L

📆 Последни мачове: Truro City

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Truro City - Dagenham & Redbridge 3 - 0 W
22.08.2026 Tonbridge Angels - Truro City 0 - 2 W
18.08.2026 Truro City - Southampton U21 2 - 1 W
15.08.2026 Chelmsford City - Truro City 0 - 0 D
08.08.2026 Truro City - Maidenhead 2 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Dorking Wanderers и Truro City е насрочена за 31.08.2026 14:00 в National League - South. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Dorking Wanderers е на позиция 16 с 4 точки. Записаната форма е LWDL. Truro City е на позиция 4 с 7 точки. Записаната форма е WDW.

Последни резултати

Dorking Wanderers има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDLLLLWD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Truro City има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDWLWWLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Dorking Wanderers има 1 победи, равенствата са 1, а Truro City има 0 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%; Над 1.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Dorking Wanderers -0.25 / Truro City +0.25 подкрепя Dorking Wanderers със средна промяна 1.70 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.25, оценка 78/100, успеваемост на коефициентната група 77.60% при 500 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).

Генериран: 2026-08-30 21:00:04 · Заключен: 2026-08-31 16:02:17

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Dorking Wanderers и Truro City завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Dorking Wanderers с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.7 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.25. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 17:55:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.