📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
4
W D W L ?

🔁 Директни срещи

2
3
5
🟢 Hampton & Richmond 🟡 Равенства Maidstone Utd 🔴
Дата Мач Резултат
20.12.2025 Hampton & Richmond - Maidstone Utd 0 : 0
19.08.2025 Maidstone Utd - Hampton & Richmond 2 : 0
22.03.2025 Hampton & Richmond - Maidstone Utd 0 : 3
14.09.2024 Maidstone Utd - Hampton & Richmond 2 : 1
20.08.2024 Maidstone Utd - Hampton & Richmond 0 : 0
20.04.2024 Maidstone Utd - Hampton & Richmond 5 : 1
11.11.2023 Hampton & Richmond - Maidstone Utd 5 : 2
07.05.2022 Maidstone Utd - Hampton & Richmond 2 : 1
30.08.2021 Hampton & Richmond - Maidstone Utd 1 : 1
22.02.2020 Maidstone Utd - Hampton & Richmond 1 : 2

🗓 Последни мачове: Hampton & Richmond

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Torquay - Hampton & Richmond 1 - 1 D
22.08.2026 Hampton & Richmond - Slough Town 5 - 3 W
18.08.2026 Horsham - Hampton & Richmond 2 - 0 L
15.08.2026 Weston-super-Mare - Hampton & Richmond 3 - 0 L
08.08.2026 Salisbury - Hampton & Richmond 5 - 0 L

📆 Последни мачове: Maidstone Utd

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Maidstone Utd - Salisbury 2 - 1 W
22.08.2026 Dorking Wanderers - Maidstone Utd 2 - 3 W
18.08.2026 Maidstone Utd - Folkestone Invicta 1 - 1 D
15.08.2026 Walton & Hersham - Maidstone Utd 0 - 3 W
08.08.2026 Maidstone Utd - Farnborough 1 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Hampton & Richmond и Maidstone Utd е насрочена за 31.08.2026 14:00 в National League - South. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Hampton & Richmond е на позиция 21 с 3 точки. Записаната форма е WLLL. Maidstone Utd е на позиция 5 с 7 точки. Записаната форма е WDWL.

Последни резултати

Hampton & Richmond има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLLWWLDL. Средните стойности са 1 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Maidstone Utd има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWLWWWWW. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Hampton & Richmond има 2 победи, равенствата са 3, а Maidstone Utd има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.90. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Hampton & Richmond -0.25 / Maidstone Utd +0.25 подкрепя Maidstone Utd със средна промяна 2.72 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Генериран: 2026-08-30 21:00:05 · Заключен: 2026-08-31 15:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Hampton & Richmond и Maidstone Utd завърши при резултат 1:4. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.9 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Maidstone Utd с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.72 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:4 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 17:55:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.