📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W L W ?
0
🏟
✔ Краен резултат
4

🔁 Директни срещи

3
1
5
🟢 Farnborough 🟡 Равенства Tonbridge Angels 🔴
Дата Мач Резултат
18.04.2026 Farnborough - Tonbridge Angels 1 : 6
30.08.2025 Tonbridge Angels - Farnborough 3 : 3
05.04.2025 Tonbridge Angels - Farnborough 1 : 4
26.08.2024 Farnborough - Tonbridge Angels 0 : 2
01.04.2024 Tonbridge Angels - Farnborough 1 : 2
24.10.2023 Farnborough - Tonbridge Angels 4 : 1
25.04.2023 Farnborough - Tonbridge Angels 1 : 2
13.09.2022 Tonbridge Angels - Farnborough 2 : 1
03.10.2020 Farnborough - Tonbridge Angels 0 : 1

🗓 Последни мачове: Farnborough

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Braintree - Farnborough 0 - 2 W
29.08.2026 Farnborough - Ebbsfleet United -
22.08.2026 Maidenhead - Farnborough 1 - 1 D
19.08.2026 Farnborough - Chesham United 1 - 0 W
15.08.2026 Farnborough - Hemel Hempstead Town 0 - 2 L

📆 Последни мачове: Tonbridge Angels

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Tonbridge Angels - Walton & Hersham 5 - 1 W
29.08.2026 Billericay Town - Tonbridge Angels 2 - 2 D
22.08.2026 Tonbridge Angels - Truro City 0 - 2 L
18.08.2026 Dover - Tonbridge Angels 0 - 1 W
15.08.2026 Tonbridge Angels - Torquay 1 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Farnborough и Tonbridge Angels е насрочена за 05.09.2026 14:00 в National League - South. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Farnborough е на позиция 7 с 7 точки. Записаната форма е DWLW. Tonbridge Angels е на позиция 9 с 6 точки. Записаната форма е LWLW.

Последни резултати

Farnborough има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWWDLLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Tonbridge Angels има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLWLWWLWL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Farnborough има 3 победи, равенствата са 1, а Tonbridge Angels има 5 победи. Средният общ брой голове е 3.89. Двата отбора са отбелязали в 77.8% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 77.8%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-05 15:30:04 · Заключен: 2026-09-05 15:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Farnborough и Tonbridge Angels завърши при резултат 0:4. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 3.89 гола, докато в този мач бяха отбелязани 4. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 17:59:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.