Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 03.03.2026 | Maidstone Utd - Weston-super-Mare | 2 : 1 |
| 02.09.2025 | Weston-super-Mare - Maidstone Utd | 3 : 0 |
| 05.04.2025 | Weston-super-Mare - Maidstone Utd | 3 : 0 |
| 26.08.2024 | Maidstone Utd - Weston-super-Mare | 0 : 1 |
| 23.03.2024 | Maidstone Utd - Weston-super-Mare | 1 : 0 |
| 28.10.2023 | Weston-super-Mare - Maidstone Utd | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Hampton & Richmond - Maidstone Utd | 1 - 4 | W |
| 29.08.2026 | Maidstone Utd - Salisbury | 2 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Dorking Wanderers - Maidstone Utd | 2 - 3 | W |
| 18.08.2026 | Maidstone Utd - Folkestone Invicta | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Walton & Hersham - Maidstone Utd | 0 - 3 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Weston-super-Mare - Chelmsford City | 1 - 1 | D |
| 29.08.2026 | Hemel Hempstead Town - Weston-super-Mare | 1 - 3 | W |
| 22.08.2026 | Weston-super-Mare - Dover | 2 - 3 | L |
| 18.08.2026 | Torquay - Weston-super-Mare | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Weston-super-Mare - Hampton & Richmond | 3 - 0 | W |
Предстоящата среща между Maidstone Utd и Weston-super-Mare е насрочена за 05.09.2026 14:00 в National League - South. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Maidstone Utd е на позиция 5 с 7 точки. Записаната форма е WDWL. Weston-super-Mare е на позиция 3 с 7 точки. Записаната форма е LDWW.
Maidstone Utd има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDWLWWWW. Средните стойности са 2.90 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Weston-super-Mare има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLDWWLLWL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 6 директни срещи Maidstone Utd има 2 победи, равенствата са 1, а Weston-super-Mare има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.17. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Maidstone Utd -0.5 / Weston-super-Mare +0.5 подкрепя Weston-super-Mare със средна промяна 1.34 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, Bet365) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Срещата между Maidstone Utd и Weston-super-Mare завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 2.17 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Weston-super-Mare с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.34 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.