📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D W D ?
3
🏟
✔ Краен резултат
2

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Torquay 🟡 Равенства Folkestone Invicta 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Torquay

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Farnham Town - Torquay 2 - 0 L
29.08.2026 Torquay - Hampton & Richmond 1 - 1 D
22.08.2026 Dagenham & Redbridge - Torquay 2 - 0 L
18.08.2026 Torquay - Weston-super-Mare 0 - 0 D
15.08.2026 Tonbridge Angels - Torquay 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Folkestone Invicta

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Folkestone Invicta - Hemel Hempstead Town 2 - 0 W
29.08.2026 Slough Town - Folkestone Invicta 0 - 2 W
22.08.2026 Folkestone Invicta - Chelmsford City 1 - 1 D
18.08.2026 Maidstone Utd - Folkestone Invicta 1 - 1 D
15.08.2026 Ebbsfleet United - Folkestone Invicta -

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Torquay и Folkestone Invicta е насрочена за 05.09.2026 14:00 в National League - South. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Torquay е на позиция 13 с 5 точки. Записаната форма е LDWD. Folkestone Invicta е на позиция 12 с 5 точки. Записаната форма е DDW.

Последни резултати

Torquay има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLDWDWWLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Folkestone Invicta има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDDWWLLWL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Torquay -0.25 / Folkestone Invicta +0.25 подкрепя Torquay със средна промяна 1.27 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Генериран: 2026-09-05 15:30:04 · Заключен: 2026-09-05 15:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Torquay и Folkestone Invicta завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Torquay с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.27 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 18:00:31
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.