📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W W ?
2
🏟
✔ Краен резултат
1
L W W ? ?
0
Жълти картони
0
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
1
1
🟢 UNA Strassen 🟡 Равенства Atert Bissen 🔴
Дата Мач Резултат
22.03.2026 UNA Strassen - Atert Bissen 3 : 3
28.09.2025 Atert Bissen - UNA Strassen 3 : 1

🗓 Последни мачове: UNA Strassen

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 UNA Strassen - Atert Bissen 2 - 1 W
22.08.2026 Progres Niederkorn - UNA Strassen 0 - 1 W
16.08.2026 UNA Strassen - AS Jeunesse Esch 1 - 0 W
09.08.2026 F91 Dudelange - UNA Strassen 0 - 2 W
04.08.2026 UNA Strassen - Victoria Rosport 4 - 0 W

📆 Последни мачове: Atert Bissen

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 UNA Strassen - Atert Bissen 2 - 1 L
23.08.2026 Résidence Walferdange - Atert Bissen 1 - 2 W
16.08.2026 Atert Bissen - Progres Niederkorn 0 - 4 L
09.08.2026 AS Jeunesse Esch - Atert Bissen 0 - 2 W
04.08.2026 Atert Bissen - F91 Dudelange 2 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между UNA Strassen и Atert Bissen е насрочена за 30.08.2026 16:00 в National Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

UNA Strassen е на позиция 1 с 12 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 4:0. Записаната форма е WWWW. Atert Bissen е на позиция 8 с 6 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:0. Записаната форма е LWW.

Последни резултати

UNA Strassen има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLLWWDD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Atert Bissen има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWDDLLLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи UNA Strassen има 0 победи, равенствата са 1, а Atert Bissen има 1 победи. Средният общ брой голове е 5. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 30%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.76; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 91%; над 9.5 корнера — 82%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка UNA Strassen -0.25 / Atert Bissen +0.25 подкрепя UNA Strassen със средна промяна 1.44 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.24, оценка 81/100, успеваемост на коефициентната група 80.56% при 108 наблюдения). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2).

Генериран: 2026-08-30 16:02:23 · Заключен: 2026-08-30 18:02:28

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между UNA Strassen и Atert Bissen завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше UNA Strassen с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.44 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.24. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-30 20:24:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.