Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Atert Bissen - Etzella Ettelbruck | 5 - 1 | W |
| 25.10.2026 | UN Kaerjeng 97 - Atert Bissen | 1 - 2 | W |
| 18.10.2026 | Atert Bissen - US Hostert | 5 - 1 | W |
| 11.10.2026 | Racing FC Union Luxembourg - Atert Bissen | 2 - 2 | D |
| 01.10.2026 | Atert Bissen - Liège | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Résidence Walferdange - Wiltz | 1 - 1 | D |
| 25.10.2026 | Wiltz - US Rumelange | 3 - 3 | D |
| 18.10.2026 | US Mondorf-les-bains - Wiltz | 4 - 1 | L |
| 11.10.2026 | Wiltz - UNA Strassen | 0 - 2 | L |
| 20.09.2026 | Sandweiler - Wiltz | 2 - 6 | W |
Предстоящата среща между Atert Bissen и Wiltz е насрочена за 16.09.2026 18:00 в National Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Atert Bissen е на позиция 7 с 12 точки след 7 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 0 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 14:9. Записаната форма е WLLWL. Wiltz е на позиция 13 с 4 точки след 7 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 12:18. Записаната форма е LLLLL.
Atert Bissen има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWLWWDDL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Wiltz има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLWDLDL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Atert Bissen с увереност 75%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 75.26%, 14.59% и 10.14%. Разликата в моделния momentum е 65.12 пункта в полза на Atert Bissen. Оценката за качество на входните данни е 88/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.21 при Pinnacle. Съхраненият оценен EV е -8.93%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65). Поне 1 гол в мача (квота 22, оценка 83/100, успеваемост на групата 83.13% при 249 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Atert Bissen като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 1.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 7 завършени мача (14.3% покритие). Дисциплинарният профил на Wiltz като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 7 завършени мача (14.3% покритие).
Срещата между Atert Bissen и Wiltz завърши при резултат 4:2. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 22. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.