Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.04.2026 | Fužinar - Rače | 5 : 1 |
| 19.11.2025 | Fužinar - Rače | 5 : 0 |
| 04.10.2025 | Rače - Fužinar | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Rače - Odranci | 1 - 0 | W |
| 28.10.2026 | Dobrovce - Rače | 1 - 1 | D |
| 24.10.2026 | NK Ormoz - Rače | 1 - 3 | W |
| 17.10.2026 | Rače - Fužinar | 1 - 0 | W |
| 10.10.2026 | Limbuš Pekre - Rače | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Podvinci - Fužinar | 3 - 1 | L |
| 28.10.2026 | Fužinar - Čarda Martjanci | 3 - 0 | W |
| 24.10.2026 | Fužinar - Čarda Martjanci | 5 - 1 | W |
| 17.10.2026 | Rače - Fužinar | 1 - 0 | L |
| 10.10.2026 | Fužinar - Šmartno | 5 - 1 | W |
Предстоящата среща между Rače и Fužinar е насрочена за 17.10.2026 13:00 в 3. SNL - East. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Rače е на позиция 10 с 10 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 4 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 10:10. Записаната форма е DWWDL. Fužinar е на позиция 2 с 19 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 32:21. Записаната форма е WDWWW.
Rače има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWDLLDLDD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Fužinar има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWWLWLWL. Средните стойности са 3.30 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 3 директни срещи Rače има 0 победи, равенствата са 1, а Fužinar има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.67. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Rače 0 / Fužinar 0 подкрепя Fužinar със средна промяна 3.06 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Срещата между Rače и Fužinar завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 3.67 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Fužinar с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.06 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 1 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.