Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 20.02.2026 | Al Thaid - Gulf United | 3 : 1 |
| 28.09.2025 | Gulf United - Al Thaid | 2 : 0 |
| 14.09.2025 | Al Thaid - Gulf United | 2 : 1 |
| 09.02.2025 | Gulf United - Al Thaid | 3 : 2 |
| 14.09.2024 | Al Thaid - Gulf United | 1 : 1 |
| 23.03.2024 | Al Thaid - Gulf United | 2 : 2 |
| 05.11.2023 | Gulf United - Al Thaid | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Dibba Al-Fujairah - Gulf United | 4 - 3 | L |
| 29.05.2026 | Ittifaq - Gulf United | 1 - 0 | L |
| 23.05.2026 | Gulf United - Al Urooba | 0 - 1 | L |
| 15.05.2026 | Al Arabi - Gulf United | 2 - 1 | L |
| 10.05.2026 | Gulf United - Masfut | 4 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Al Thaid - Dubai City | 5 - 1 | W |
| 21.08.2026 | Al Urooba - Al Thaid | 1 - 1 | D |
| 29.05.2026 | Al Thaid - Emirates Club | 1 - 2 | L |
| 23.05.2026 | Dibba Al Hisn - Al Thaid | 3 - 1 | L |
| 15.05.2026 | Al Thaid - Hatta SC | 0 - 4 | L |
Предстоящата среща между Gulf United и Al Thaid е насрочена за 04.09.2026 15:05 в Division 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Gulf United е на позиция 13 с 0 точки. Записаната форма е L. Al Thaid е на позиция 3 с 4 точки. Записаната форма е WD.
Gulf United има 1 победи, 1 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLWLDLLL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Al Thaid има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLLDWWWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 7 директни срещи Gulf United има 2 победи, равенствата са 2, а Al Thaid има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.14. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 57.1%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.23, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.19% при 106 наблюдения).
Срещата между Gulf United и Al Thaid завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 7 директни срещи е 3.14 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.23. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.