📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L ? ? ?
3
🏟
✔ Краен резултат
1
L L ? ? ?
3
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

5
0
3
🟢 Karlovac 1919 🟡 Равенства Hrvace 🔴
Дата Мач Резултат
20.03.2026 Karlovac 1919 - Hrvace 0 : 1
05.12.2025 Karlovac 1919 - Hrvace 3 : 0
13.09.2025 Hrvace - Karlovac 1919 1 : 3
14.03.2025 Karlovac 1919 - Hrvace 0 : 1
26.01.2025 Karlovac 1919 - Hrvace 2 : 3
14.09.2024 Hrvace - Karlovac 1919 0 : 3
29.03.2024 Karlovac 1919 - Hrvace 4 : 0
23.09.2023 Hrvace - Karlovac 1919 0 : 1

🗓 Последни мачове: Karlovac 1919

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Dugopolje - Karlovac 1919 2 - 2 D
29.08.2026 Karlovac 1919 - Opatija 2 - 1 W
26.08.2026 Tigar Sveta Nedelja - Karlovac 1919 1 - 4 W
21.08.2026 Sesvete - Karlovac 1919 3 - 0 L
14.08.2026 Karlovac 1919 - Trnje 2 - 2 D

📆 Последни мачове: Hrvace

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Opatija - Hrvace 1 - 0 L
29.08.2026 Hrvace - Jadran LP 1 - 4 L
23.08.2026 Croatia Zmijavci - Hrvace 3 - 0 L
30.05.2026 Hrvace - Dubrava Zagreb 1 - 2 L
24.05.2026 Croatia Zmijavci - Hrvace 3 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Karlovac 1919 и Hrvace е насрочена за 06.09.2026 17:00 в First NL. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Karlovac 1919 е на позиция 10 с 3 точки. Записаната форма е WL. Hrvace е на позиция 16 с 0 точки. Записаната форма е LL.

Последни резултати

Karlovac 1919 има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLDDWDWL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Hrvace има 2 победи, 0 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLLWWL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Karlovac 1919 има 5 победи, равенствата са 0, а Hrvace има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.75. Двата отбора са отбелязали в 25% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 62.5%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.78). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Karlovac 1919 като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Hrvace като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 17:03:09 · Заключен: 2026-09-06 18:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Karlovac 1919 и Hrvace завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 2.75 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Karlovac 1919 като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Karlovac 1919 получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hrvace като гост беше изчислен от 2 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Hrvace получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.78. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 21:22:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.