📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D ? ? ?
2
🏟
✔ Краен резултат
1

🔁 Директни срещи

2
2
4
🟢 Gievenbeck 🟡 Равенства Preußen Münster II 🔴
Дата Мач Резултат
22.03.2026 Gievenbeck - Preußen Münster II 1 : 2
26.09.2025 Preußen Münster II - Gievenbeck 1 : 2
23.02.2025 Gievenbeck - Preußen Münster II 2 : 1
07.09.2024 Preußen Münster II - Gievenbeck 2 : 1
03.03.2024 Preußen Münster II - Gievenbeck 3 : 1
01.09.2023 Gievenbeck - Preußen Münster II 1 : 1
06.04.2023 Gievenbeck - Preußen Münster II 1 : 1
09.10.2022 Preußen Münster II - Gievenbeck 3 : 0

🗓 Последни мачове: Gievenbeck

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Westfalia Kinderhaus - Gievenbeck 0 - 4 W
23.08.2026 Gievenbeck - Erkenschwick 0 - 1 L
16.08.2026 Gievenbeck - Maaslingen 0 - 0 D
09.08.2026 Ennepetal - Gievenbeck 1 - 1 D
04.07.2026 Schalke 04 II - Gievenbeck 2 - 0 L

📆 Последни мачове: Preußen Münster II

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Preußen Münster II - Ennepetal 2 - 2 D
23.08.2026 TuS Hordel - Preußen Münster II 0 - 0 D
16.08.2026 Preußen Münster II - Lippstadt 08 0 - 0 D
09.08.2026 Schermbeck - Preußen Münster II 0 - 3 W
08.07.2026 Schalke 04 II - Preußen Münster II 4 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Gievenbeck и Preußen Münster II е насрочена за 04.09.2026 16:00 в Oberliga - Westfalen. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Gievenbeck е на позиция 7 с 4 точки. Записаната форма е WD. Preußen Münster II е на позиция 5 с 4 точки. Записаната форма е DW.

Последни резултати

Gievenbeck има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLWDWLDL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Preußen Münster II има 1 победи, 7 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWLDDDLDD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Gievenbeck има 2 победи, равенствата са 2, а Preußen Münster II има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.88. Двата отбора са отбелязали в 87.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-04 01:02:27 · Заключен: 2026-09-04 17:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Gievenbeck и Preußen Münster II завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 2.88 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 87.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 20:22:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.