Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.04.2026 | Vreden - Sprockhovel | 1 : 0 |
| 19.10.2025 | Sprockhovel - Vreden | 2 : 4 |
| 10.03.2024 | Vreden - Sprockhovel | 2 : 0 |
| 10.09.2023 | Sprockhovel - Vreden | 1 : 1 |
| 16.04.2023 | Sprockhovel - Vreden | 1 : 1 |
| 23.10.2022 | Vreden - Sprockhovel | 2 : 1 |
| 22.05.2022 | Sprockhovel - Vreden | 0 : 0 |
| 30.03.2022 | Sprockhovel - Vreden | 2 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | ASC Dortmund - Sprockhovel | 1 - 3 | W |
| 23.08.2026 | Sprockhovel - Hiltrup | 7 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Verl II - Sprockhovel | 3 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Sprockhovel - Arminia II | 2 - 2 | D |
| 31.05.2026 | Sprockhovel - Verl II | - |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Vreden - SpVgg Herne Horsthausen | 0 - 0 | D |
| 23.08.2026 | Maaslingen - Vreden | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | Vreden - ASC Dortmund | 5 - 2 | W |
| 09.08.2026 | Vreden - Hiltrup | 2 - 0 | W |
| 31.05.2026 | Vreden - Erkenschwick | 3 - 0 | W |
Предстоящата среща между Sprockhovel и Vreden е насрочена за 04.09.2026 17:00 в Oberliga - Westfalen. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Sprockhovel е на позиция 14 с 1 точки. Записаната форма е LD. Vreden е на позиция 1 с 6 точки. Записаната форма е WW.
Sprockhovel има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDDWLDWL. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Vreden има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDLLDLDD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 8 директни срещи Sprockhovel има 0 победи, равенствата са 3, а Vreden има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.63. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 37.5%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Sprockhovel и Vreden завърши при резултат 4:4. В двубоя бяха отбелязани общо 8 гола. До почивката общият брой голове беше 5. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 8 директни срещи е 2.63 гола, а този двубой завърши с 8. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.