Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 09.04.2026 | Atlético Choloma - Real Espana | 3 : 2 |
| 15.02.2026 | Real Espana - Atlético Choloma | 2 : 1 |
| 19.10.2025 | Real Espana - Atlético Choloma | 3 : 0 |
| 09.08.2025 | Atlético Choloma - Real Espana | 0 : 3 |
| 03.03.2013 | Real Espana - Atlético Choloma | 2 : 1 |
| 20.01.2013 | Atlético Choloma - Real Espana | 2 : 2 |
| 28.10.2012 | Atlético Choloma - Real Espana | 2 : 2 |
| 26.08.2012 | Real Espana - Atlético Choloma | 3 : 1 |
| 29.04.2012 | Atlético Choloma - Real Espana | 1 : 2 |
| 26.04.2012 | Real Espana - Atlético Choloma | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Real Espana - Atlético Choloma | 2 - 1 | W |
| 23.08.2026 | CD Marathon - Real Espana | 1 - 1 | D |
| 16.08.2026 | Real Espana - Atletico Independiente | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Real Espana - Génesis | 2 - 0 | W |
| 01.08.2026 | Platense FC - Real Espana | 0 - 3 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Real Espana - Atlético Choloma | 2 - 1 | L |
| 23.08.2026 | Atlético Choloma - Platense FC | 2 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Atlético Choloma - CD Marathon | 0 - 1 | L |
| 10.08.2026 | Atletico Independiente - Atlético Choloma | 2 - 1 | L |
| 01.08.2026 | Génesis - Atlético Choloma | 2 - 0 | L |
Предстоящата среща между Real Espana и Atlético Choloma е насрочена за 30.08.2026 23:15 в Liga Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Real Espana е на позиция 1 с 6 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:0. Записаната форма е WW. Atlético Choloma е на позиция 11 с 0 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 0:2. Записаната форма е LL.
Real Espana има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWWDLWLWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Atlético Choloma има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLWLWLWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Real Espana има 7 победи, равенствата са 2, а Atlético Choloma има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.30. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Над 1.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Real Espana с увереност 64%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 63.54%, 20.05% и 16.41%. Разликата в моделния momentum е 47.14 пункта в полза на Real Espana. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.42 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.77%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Real Espana 0 / Atlético Choloma 0 подкрепя Real Espana със средна промяна 3.60 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.23, оценка 79/100, успеваемост на коефициентната група 78.64% при 103 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Real Espana като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 4 завършени мача (50.0% покритие). Дисциплинарният профил на Atlético Choloma като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 4 завършени мача (50.0% покритие).
Срещата между Real Espana и Atlético Choloma завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3.3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Real Espana като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Real Espana получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Atlético Choloma като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Atlético Choloma получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Real Espana с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.6 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.23. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.