Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.02.2026 | SC Freiburg W - Bayern Munich W | 1 : 4 |
| 23.09.2025 | Bayern Munich W - SC Freiburg W | 4 : 0 |
| 27.04.2025 | Bayern Munich W - SC Freiburg W | 3 : 1 |
| 24.11.2024 | SC Freiburg W - Bayern Munich W | 1 : 2 |
| 08.11.2024 | SC Freiburg W - Bayern Munich W | 2 : 2 |
| 05.02.2024 | Bayern Munich W - SC Freiburg W | 4 : 0 |
| 15.09.2023 | SC Freiburg W - Bayern Munich W | 2 : 2 |
| 22.04.2023 | Bayern Munich W - SC Freiburg W | 8 : 2 |
| 05.11.2022 | SC Freiburg W - Bayern Munich W | 0 : 3 |
| 12.02.2022 | SC Freiburg W - Bayern Munich W | 0 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Bayern Munich W - Mainz 05 W | 2 - 0 | W |
| 21.08.2026 | Union Berlin W - Bayern Munich W | 1 - 4 | W |
| 15.08.2026 | Bayern Munich W - VfL Wolfsburg W | 3 - 0 | W |
| 17.05.2026 | Hamburger SV W - Bayern Munich W | 0 - 1 | W |
| 14.05.2026 | VfL Wolfsburg W - Bayern Munich W | 0 - 4 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | SC Freiburg W - Union Berlin W | 1 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Hamburger SV W - SC Freiburg W | 1 - 1 | D |
| 17.05.2026 | SGS Essen W - SC Freiburg W | 1 - 1 | D |
| 09.05.2026 | SC Freiburg W - VfL Wolfsburg W | 2 - 4 | L |
| 03.05.2026 | Carl Zeiss Jena W - SC Freiburg W | 1 - 5 | W |
Предстоящата среща между Bayern Munich W и SC Freiburg W е насрочена за 06.09.2026 14:00 в Frauen Bundesliga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Bayern Munich W е на позиция 2 с 6 точки. Записаната форма е WW. SC Freiburg W е на позиция 7 с 4 точки. Записаната форма е WD.
Bayern Munich W има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWDLWD. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. SC Freiburg W има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDLWLLLWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Bayern Munich W има 8 победи, равенствата са 2, а SC Freiburg W има 0 победи. Средният общ брой голове е 4.40. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.94; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Bayern Munich W с увереност 89%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 88.57%, 7.82% и 3.61%. Разликата в моделния momentum е 84.96 пункта в полза на Bayern Munich W. Оценката за качество на входните данни е 93/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.06 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.12%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 29, оценка 83/100, успеваемост на групата 83.01% при 471 наблюдения).
Дисциплинарният профил на SC Freiburg W като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Bayern Munich W и SC Freiburg W завърши при резултат 4:1. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 5 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 4.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 5. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.94. В мача бяха отчетени общо 5 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на SC Freiburg W като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой SC Freiburg W получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 29. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.