📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟 Dietmar-Hopp-Stadion , Sinsheim
✔ Краен резултат
2
Владение на топката
55%
45%
19
Общо удари
14
6
Точни удари
6
8
Неточни удари
6
3
Корнери
6
0
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
1
Засади
6
10
Удари в наказателното поле
12
9
Удари извън наказателното поле
2
5
Блокирани удари
2
4
Спасявания
5
9
Нарушения
15
346
Точни пасове
289
427
Общо пасове
374
15
Free Kicks
9

🔁 Директни срещи

7
1
2
🟢 1899 Hoffenheim W 🟡 Равенства Bayer Leverkusen W 🔴
Дата Мач Резултат
22.02.2026 Bayer Leverkusen W - 1899 Hoffenheim W 0 : 1
12.10.2025 1899 Hoffenheim W - Bayer Leverkusen W 0 : 2
16.02.2025 1899 Hoffenheim W - Bayer Leverkusen W 1 : 0
27.09.2024 Bayer Leverkusen W - 1899 Hoffenheim W 2 : 1
18.02.2024 Bayer Leverkusen W - 1899 Hoffenheim W 1 : 2
09.10.2023 1899 Hoffenheim W - Bayer Leverkusen W 2 : 2
21.04.2023 Bayer Leverkusen W - 1899 Hoffenheim W 0 : 1
20.11.2022 1899 Hoffenheim W - Bayer Leverkusen W 3 : 0
04.11.2022 1899 Hoffenheim W - Bayer Leverkusen W 3 : 1
03.04.2022 Bayer Leverkusen W - 1899 Hoffenheim W 0 : 3

🗓 Последни мачове: 1899 Hoffenheim W

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 FC Koln W - 1899 Hoffenheim W 1 - 0 L
23.08.2026 1899 Hoffenheim W - Stuttgart 1 - 2 L
17.05.2026 1899 Hoffenheim W - RB Leipzig W 0 - 0 D
10.05.2026 Union Berlin W - 1899 Hoffenheim W 0 - 2 W
06.05.2026 Bayern Munich W - 1899 Hoffenheim W 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Bayer Leverkusen W

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Bayer Leverkusen W - VfL Wolfsburg W 1 - 2 L
23.08.2026 RB Leipzig W - Bayer Leverkusen W 0 - 2 W
17.05.2026 Bayer Leverkusen W - Werder Bremen W 1 - 3 L
11.05.2026 RB Leipzig W - Bayer Leverkusen W 1 - 3 W
03.05.2026 SGS Essen W - Bayer Leverkusen W 0 - 4 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между 1899 Hoffenheim W и Bayer Leverkusen W е насрочена за 04.09.2026 16:30 в Frauen Bundesliga. Посоченият стадион е Dietmar-Hopp-Stadion, Sinsheim. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

1899 Hoffenheim W е на позиция 12 с 0 точки. Записаната форма е LL. Bayer Leverkusen W е на позиция 7 с 3 точки. Записаната форма е LW.

Последни резултати

1899 Hoffenheim W има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWDWWLLW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Bayer Leverkusen W има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWWWWWLL. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи 1899 Hoffenheim W има 7 победи, равенствата са 1, а Bayer Leverkusen W има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка 1899 Hoffenheim W -0.25 / Bayer Leverkusen W +0.25 подкрепя Bayer Leverkusen W със средна промяна 6.11 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 15 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.93% при 538 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на 1899 Hoffenheim W като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 2 завършени мача (50.0% покритие). Дисциплинарният профил на Bayer Leverkusen W като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 11:30:03 · Заключен: 2026-09-04 18:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между 1899 Hoffenheim W и Bayer Leverkusen W завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.6. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на 1899 Hoffenheim W като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой 1899 Hoffenheim W получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Bayer Leverkusen W като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Bayer Leverkusen W получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Bayer Leverkusen W с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 6.11 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 20:52:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.