Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 22.04.2026 | Werder Bremen W - VfL Wolfsburg W | 0 : 0 |
| 24.09.2025 | VfL Wolfsburg W - Werder Bremen W | 4 : 2 |
| 14.12.2024 | Werder Bremen W - VfL Wolfsburg W | 1 : 3 |
| 02.09.2024 | VfL Wolfsburg W - Werder Bremen W | 3 : 3 |
| 12.05.2024 | Werder Bremen W - VfL Wolfsburg W | 0 : 3 |
| 18.12.2023 | VfL Wolfsburg W - Werder Bremen W | 1 : 0 |
| 24.11.2023 | VfL Wolfsburg W - Werder Bremen W | 5 : 0 |
| 02.04.2023 | VfL Wolfsburg W - Werder Bremen W | 8 : 0 |
| 30.10.2022 | Werder Bremen W - VfL Wolfsburg W | 2 : 3 |
| 06.02.2022 | VfL Wolfsburg W - Werder Bremen W | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Inter Milano W - VfL Wolfsburg W | 3 - 1 | L |
| 30.08.2026 | Bayer Leverkusen W - VfL Wolfsburg W | 1 - 2 | W |
| 26.08.2026 | VfL Wolfsburg W - Inter Milano W | 2 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Nürnberg - VfL Wolfsburg W | 2 - 8 | W |
| 15.08.2026 | Bayern Munich W - VfL Wolfsburg W | 3 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Werder Bremen W - RB Leipzig W | 2 - 0 | W |
| 24.08.2026 | Mainz 05 W - Werder Bremen W | 1 - 2 | W |
| 17.05.2026 | Bayer Leverkusen W - Werder Bremen W | 1 - 3 | W |
| 10.05.2026 | Werder Bremen W - Carl Zeiss Jena W | 7 - 0 | W |
| 02.05.2026 | FC Koln W - Werder Bremen W | 3 - 0 | L |
Предстоящата среща между VfL Wolfsburg W и Werder Bremen W е насрочена за 06.09.2026 12:00 в Frauen Bundesliga. Посоченият стадион е AOK Stadion, Wolfsburg. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
VfL Wolfsburg W е на позиция 1 с 6 точки. Записаната форма е WW. Werder Bremen W е на позиция 3 с 6 точки. Записаната форма е WW.
VfL Wolfsburg W има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWLWLWWL. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Werder Bremen W има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLLDDWL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи VfL Wolfsburg W има 8 победи, равенствата са 2, а Werder Bremen W има 0 победи. Средният общ брой голове е 4.20. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.43; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 99%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за VfL Wolfsburg W с увереност 65%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 65.08%, 19.96% и 14.97%. Разликата в моделния momentum е 50.11 пункта в полза на VfL Wolfsburg W. Оценката за качество на входните данни е 95/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.38 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.20%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка VfL Wolfsburg W +0.5 / Werder Bremen W -0.5 подкрепя Werder Bremen W със средна промяна 1.20 процентни пункта при 1 букмейкъра (Bet365) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Werder Bremen W като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 2 завършени мача (50.0% покритие).
Срещата между VfL Wolfsburg W и Werder Bremen W завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 4.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 5. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.43. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 99%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Werder Bremen W като гост беше изчислен от 1 мача със средно 4 жълти, 0 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Werder Bremen W получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Werder Bremen W с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.2 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 3:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.