Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.01.2026 | Aris Thessalonikis - AEK Athens FC | 1 : 1 |
| 23.11.2025 | AEK Athens FC - Aris Thessalonikis | 1 : 0 |
| 09.03.2025 | Aris Thessalonikis - AEK Athens FC | 0 : 0 |
| 03.12.2024 | Aris Thessalonikis - AEK Athens FC | 1 : 1 |
| 30.11.2024 | AEK Athens FC - Aris Thessalonikis | 4 : 0 |
| 30.10.2024 | AEK Athens FC - Aris Thessalonikis | 1 : 0 |
| 21.04.2024 | Aris Thessalonikis - AEK Athens FC | 1 : 2 |
| 14.04.2024 | AEK Athens FC - Aris Thessalonikis | 2 : 0 |
| 03.03.2024 | Aris Thessalonikis - AEK Athens FC | 3 : 3 |
| 17.01.2024 | Aris Thessalonikis - AEK Athens FC | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Nestos Chrisoupolis - AEK Athens FC | 0 - 2 | W |
| 30.08.2026 | Kifisia - AEK Athens FC | 1 - 1 | D |
| 26.08.2026 | AEK Athens FC - Levski Sofia | 4 - 0 | W |
| 22.08.2026 | AEK Athens FC - Iraklis 1908 | 4 - 0 | W |
| 18.08.2026 | Levski Sofia - AEK Athens FC | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Aris Thessalonikis - OFI | 2 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Kalamata - Aris Thessalonikis | 2 - 3 | W |
| 17.08.2026 | Anagennisi Karditsas - Aris Thessalonikis | 0 - 2 | W |
| 12.08.2026 | Napoli - Aris Thessalonikis | 6 - 2 | L |
| 30.07.2026 | Monza - Aris Thessalonikis | 1 - 3 | W |
Предстоящата среща между AEK Athens FC и Aris Thessalonikis е насрочена за 05.09.2026 18:00 в Super League 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
AEK Athens FC има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWDDWWLW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Aris Thessalonikis има 9 победи, 0 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLWWWWWW. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 10 директни срещи AEK Athens FC има 5 победи, равенствата са 5, а Aris Thessalonikis има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.30. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Над 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 92%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за AEK Athens FC с увереност 68%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 67.61%, 20.73% и 11.66%. Разликата в моделния momentum е 55.94 пункта в полза на AEK Athens FC. Оценката за качество на входните данни е 86/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.38 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.70%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка AEK Athens FC +0.25 / Aris Thessalonikis -0.25 подкрепя Aris Thessalonikis със средна промяна 1.37 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на AEK Athens FC като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Aris Thessalonikis като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между AEK Athens FC и Aris Thessalonikis завърши при резултат 5:0. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 4 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.3 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 100%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.7. В мача бяха отчетени общо 4 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 92%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на AEK Athens FC като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой AEK Athens FC получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Aris Thessalonikis като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Aris Thessalonikis получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Aris Thessalonikis с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.37 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 5:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.