Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 19.01.2026 | Panetolikos - Levadiakos | 1 : 3 |
| 05.10.2025 | Levadiakos - Panetolikos | 6 : 0 |
| 25.07.2025 | Levadiakos - Panetolikos | 0 : 0 |
| 14.05.2025 | Levadiakos - Panetolikos | 1 : 2 |
| 29.03.2025 | Panetolikos - Levadiakos | 1 : 2 |
| 09.03.2025 | Panetolikos - Levadiakos | 0 : 0 |
| 30.11.2024 | Levadiakos - Panetolikos | 1 : 1 |
| 29.04.2023 | Panetolikos - Levadiakos | 2 : 2 |
| 26.02.2023 | Levadiakos - Panetolikos | 0 : 0 |
| 06.11.2022 | Panetolikos - Levadiakos | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Levadiakos - Panathinaikos | 0 - 2 | L |
| 23.08.2026 | PAOK - Levadiakos | 4 - 0 | L |
| 18.08.2026 | Levadiakos - Asteras Tripolis | 2 - 0 | W |
| 17.05.2026 | Aris Thessalonikis - Levadiakos | 3 - 0 | L |
| 13.05.2026 | Levadiakos - OFI | 3 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Panetolikos - Kalamata | 2 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Panetolikos - Asteras Tripolis | 3 - 1 | W |
| 19.08.2026 | Kalamata - Panetolikos | 4 - 2 | L |
| 14.08.2026 | Estac Troyes - Panetolikos | 1 - 1 | D |
| 21.05.2026 | Panetolikos - Asteras Tripolis | 1 - 2 | L |
Предстоящата среща между Levadiakos и Panetolikos е насрочена за 06.09.2026 17:00 в Super League 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Levadiakos е на позиция 14 с 0 точки. Записаната форма е LL. Panetolikos е на позиция 4 с 6 точки. Записаната форма е WW.
Levadiakos има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLWWWLDW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Panetolikos има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDLDDWLD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Levadiakos има 3 победи, равенствата са 6, а Panetolikos има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 6.30; над 7.5 корнера — 84%; над 8.5 корнера — 74%; над 9.5 корнера — 66%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Levadiakos -0.75 / Panetolikos +0.75 подкрепя Levadiakos със средна промяна 1.50 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Levadiakos като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 1.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Levadiakos и Panetolikos завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 6.3. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 84%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 74%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 66%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Levadiakos като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 1 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Levadiakos получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Levadiakos с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.5 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.