Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.02.2026 | Kifisia - OFI | 2 : 2 |
| 28.09.2025 | OFI - Kifisia | 1 : 3 |
| 16.03.2024 | Kifisia - OFI | 0 : 0 |
| 04.02.2024 | OFI - Kifisia | 1 : 2 |
| 17.01.2024 | Kifisia - OFI | 1 : 1 |
| 06.12.2023 | OFI - Kifisia | 3 : 1 |
| 22.10.2023 | Kifisia - OFI | 0 : 0 |
| 20.10.2022 | Kifisia - OFI | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | PAOK - OFI | 0 - 0 | D |
| 30.08.2026 | Aris Thessalonikis - OFI | 2 - 1 | L |
| 27.08.2026 | CSKA Sofia - OFI | 0 - 2 | W |
| 23.08.2026 | OFI - Volos NFC | 2 - 0 | W |
| 20.08.2026 | OFI - CSKA Sofia | 3 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Marko - Kifisia | 2 - 2 | D |
| 30.08.2026 | Kifisia - AEK Athens FC | 1 - 1 | D |
| 19.08.2026 | Zakynthos - Kifisia | 1 - 6 | W |
| 08.08.2026 | Apoel Nicosia - Kifisia | 2 - 2 | D |
| 02.08.2026 | Waalwijk - Kifisia | 3 - 0 | L |
Предстоящата среща между OFI и Kifisia е насрочена за 06.09.2026 16:30 в Super League 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
OFI е на позиция 7 с 3 точки. Записаната форма е LW. Kifisia е на позиция 9 с 1 точки. Записаната форма е D.
OFI има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWWWDLLLW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Kifisia има 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWDLDLDWD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 8 директни срещи OFI има 1 победи, равенствата са 4, а Kifisia има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.25. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 7.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 92%; над 9.5 корнера — 82%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка OFI -0.75 / Kifisia +0.75 подкрепя OFI със средна промяна 2.58 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на OFI като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между OFI и Kifisia завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 2.25 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 7.8. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 92%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 82%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на OFI като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой OFI получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше OFI с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 2.58 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.