Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 17.05.2026 | Panathinaikos - PAOK | 2 : 2 |
| 05.04.2026 | PAOK - Panathinaikos | 0 : 0 |
| 11.02.2026 | PAOK - Panathinaikos | 2 : 0 |
| 04.02.2026 | Panathinaikos - PAOK | 0 : 1 |
| 21.12.2025 | PAOK - Panathinaikos | 2 : 0 |
| 09.11.2025 | Panathinaikos - PAOK | 2 : 1 |
| 27.04.2025 | PAOK - Panathinaikos | 2 : 1 |
| 13.04.2025 | Panathinaikos - PAOK | 3 : 1 |
| 05.01.2025 | Panathinaikos - PAOK | 2 : 1 |
| 15.09.2024 | PAOK - Panathinaikos | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Panathinaikos - Niki Volos | 1 - 0 | W |
| 31.08.2026 | Levadiakos - Panathinaikos | 0 - 2 | W |
| 27.08.2026 | Hradec Králové - Panathinaikos | 1 - 2 | W |
| 20.08.2026 | Panathinaikos - Hradec Králové | 2 - 2 | D |
| 11.08.2026 | CSKA 1948 - Panathinaikos | 1 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | PAOK - OFI | 0 - 0 | D |
| 30.08.2026 | Atromitos - PAOK | 1 - 2 | W |
| 27.08.2026 | Brann - PAOK | 3 - 2 | L |
| 23.08.2026 | PAOK - Levadiakos | 4 - 0 | W |
| 20.08.2026 | PAOK - Brann | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Panathinaikos и PAOK е насрочена за 06.09.2026 18:30 в Super League 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Panathinaikos е на позиция 6 с 3 точки. Записаната форма е W. PAOK е на позиция 3 с 6 точки. Записаната форма е WW.
Panathinaikos има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDWDDWLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. PAOK има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWDLLWWL. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Panathinaikos има 3 победи, равенствата са 3, а PAOK има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.60; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Panathinaikos -1 / PAOK +1 подкрепя Panathinaikos със средна промяна 5.69 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на PAOK като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Panathinaikos и PAOK завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.2 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.6. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на PAOK като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой PAOK получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Panathinaikos с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 5.69 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 12 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.