Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 24.05.2026 | Tiszaújváros - Tarpa | 1 : 1 |
| 09.11.2025 | Tarpa - Tiszaújváros | 3 : 1 |
| 02.08.2025 | Tarpa - Tiszaújváros | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Tarpa - Hajdúnánás | 2 - 2 | D |
| 24.10.2026 | Mátészalka - Tarpa | 4 - 0 | L |
| 17.10.2026 | Tarpa - Gödöllő | 2 - 1 | W |
| 11.10.2026 | Kisvárda II - Tarpa | 3 - 0 | L |
| 03.10.2026 | Tarpa - Debrecen II | 1 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Tiszaújváros - DEAC | 0 - 1 | L |
| 28.10.2026 | Tiszaújváros - Kecskeméti TE | 0 - 4 | L |
| 24.10.2026 | Füzesabony - Tiszaújváros | 2 - 2 | D |
| 17.10.2026 | Tiszaújváros - Diósgyőr II | 0 - 4 | L |
| 11.10.2026 | Hajdúnánás - Tiszaújváros | 1 - 3 | W |
Предстоящата среща между Tarpa и Tiszaújváros е насрочена за 26.08.2026 15:30 в NB III - Northeast. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Tarpa е на позиция 15 с 3 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е LLLW. Tiszaújváros е на позиция 13 с 3 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 0:1. Записаната форма е WLLL.
Tarpa има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLWDWWWW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Tiszaújváros има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLLDLDLL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 3 директни срещи Tarpa има 2 победи, равенствата са 1, а Tiszaújváros има 0 победи. Средният общ брой голове е 3.33. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Tarpa и Tiszaújváros завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 3.33 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 7 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.