📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W W L D
3
🏟
✔ Краен резултат
1
D L L L L

🔁 Директни срещи

1
2
3
🟢 Monori Se 🟡 Равенства BKV Előre 🔴
Дата Мач Резултат
24.05.2026 BKV Előre - Monori Se 2 : 1
09.11.2025 Monori Se - BKV Előre 2 : 2
09.03.2025 BKV Előre - Monori Se 0 : 0
18.08.2024 Monori Se - BKV Előre 1 : 0
26.11.2023 BKV Előre - Monori Se 3 : 0
02.08.2023 Monori Se - BKV Előre 1 : 2

🗓 Последни мачове: Monori Se

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Honvéd II - Monori Se 1 - 1 D
26.08.2026 Monori Se - Hódmezővásárhely 4 - 1 W
21.08.2026 Monori Se - Bekescsaba 1912 3 - 1 W
15.08.2026 Szegedi VSE - Monori Se 2 - 3 W
12.08.2026 Monori Se - Dabas 2 - 3 L

📆 Последни мачове: BKV Előre

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 BKV Előre - Hódmezővásárhely 2 - 2 D
26.08.2026 Csepel - BKV Előre 9 - 1 L
21.08.2026 Gyulai Termál - BKV Előre 5 - 1 L
16.08.2026 BKV Előre - ESMTK 0 - 3 L
12.08.2026 BKV Előre - Gyulai Termál 2 - 4 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Monori Se и BKV Előre е насрочена за 05.09.2026 14:00 в NB III - Southeast. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Monori Se е на позиция 10 с 8 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:2. Записаната форма е DWWLD. BKV Előre е на позиция 16 с 1 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 0:6. Записаната форма е DLLLL.

Последни резултати

Monori Se има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWLDLLLD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. BKV Előre има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLLLLWWL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 3.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Monori Se има 1 победи, равенствата са 2, а BKV Előre има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Monori Se като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 6 завършени мача (16.7% покритие).

Генериран: 2026-09-05 15:30:06 · Заключен: 2026-09-05 15:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Monori Se и BKV Előre завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 2.33 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 100%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 17:56:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.