Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 26.02.2026 | Tersana - Proxy | 3 : 3 |
| 02.10.2025 | Proxy - Tersana | 1 : 1 |
| 21.04.2025 | Tersana - Proxy | 1 : 2 |
| 12.12.2024 | Proxy - Tersana | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | Kahraba Ismailia - Proxy | 3 - 0 | L |
| 21.08.2026 | Proxy - Pharco | 0 - 1 | L |
| 14.05.2026 | El Dakhleya - Proxy | 0 - 1 | W |
| 07.05.2026 | Proxy - Olympic El Qanah | 2 - 1 | W |
| 30.04.2026 | Masar - Proxy | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | Tersana - La Viena FC | 0 - 0 | D |
| 21.08.2026 | El Seka El Hadid - Tersana | 0 - 1 | W |
| 14.05.2026 | El Entag EL Harby - Tersana | 1 - 1 | D |
| 07.05.2026 | Tersana - Abu Qair Semad | 0 - 0 | D |
| 30.04.2026 | Tanta SC - Tersana | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Proxy и Tersana е насрочена за 04.09.2026 13:30 в Second League. Посоченият стадион е Proxy Club Stadium, Abu El Matamir. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Proxy е на позиция 19 с 0 точки. Записаната форма е LL. Tersana е на позиция 7 с 4 точки. Записаната форма е DW.
Proxy има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWDWWDWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Tersana има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDDDWDWLL. Средните стойности са 1 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 4 директни срещи Proxy има 1 победи, равенствата са 3, а Tersana има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.75. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Proxy 0 / Tersana 0 подкрепя Tersana със средна промяна 4.04 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.05).
Срещата между Proxy и Tersana завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 4 директни срещи показва средно 2.75 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Tersana с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 4.04 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.05. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.