📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟 Stadion NŠC Stjepan Spajić , Zagreb
✔ Краен резултат
1
W D D L L

🔁 Директни срещи

0
2
4
🟢 Hrvatski Dragovoljac 🟡 Равенства Križevci 🔴
Дата Мач Резултат
15.05.2026 Hrvatski Dragovoljac - Križevci 0 : 0
16.11.2025 Križevci - Hrvatski Dragovoljac 4 : 0
10.05.2025 Križevci - Hrvatski Dragovoljac 2 : 0
08.11.2024 Hrvatski Dragovoljac - Križevci 0 : 0
06.04.2024 Križevci - Hrvatski Dragovoljac 1 : 0
30.09.2023 Hrvatski Dragovoljac - Križevci 0 : 2

🗓 Последни мачове: Hrvatski Dragovoljac

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Bjelovar - Hrvatski Dragovoljac 1 - 5 W
24.10.2026 Hrvatski Dragovoljac - Inter Zapresic 1 - 1 D
17.10.2026 Varteks Varaždin - Hrvatski Dragovoljac 3 - 0 L
09.10.2026 Hrvatski Dragovoljac - Uskok Klis 0 - 4 L
03.10.2026 Grobničan Čavle - Hrvatski Dragovoljac 1 - 4 W

📆 Последни мачове: Križevci

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Križevci - Slavonija Požega 2 - 0 W
24.10.2026 Zagora - Križevci 1 - 1 D
17.10.2026 Križevci - Lucko 1 - 1 D
09.10.2026 Uljanik - Križevci 3 - 1 L
03.10.2026 Križevci - Solin 0 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Hrvatski Dragovoljac и Križevci е насрочена за 25.09.2026 14:00 в Second NL. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Hrvatski Dragovoljac е на позиция 9 с 7 точки след 5 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 5:7. Записаната форма е WWDLL. Križevci е на позиция 7 с 7 точки след 5 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 9:9. Записаната форма е DWLLW.

Последни резултати

Hrvatski Dragovoljac има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDLWLWLD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Križevci има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLLWDLLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Hrvatski Dragovoljac има 0 победи, равенствата са 2, а Križevci има 4 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 16.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.22, оценка 78/100, успеваемост на коефициентната група 77.76% при 616 наблюдения). Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Генериран: 2026-09-24 16:02:42 · Заключен: 2026-09-25 15:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Hrvatski Dragovoljac и Križevci завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 1.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.22. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-25 17:52:21
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.