Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 04.05.2025 | Freiburg U19 - Sandhausen U19 | 3 : 1 |
| 01.03.2025 | Sandhausen U19 - Freiburg U19 | 2 : 2 |
| 26.10.2024 | Sandhausen U19 - Freiburg U19 | 2 : 1 |
| 14.08.2024 | Freiburg U19 - Sandhausen U19 | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Stuttgart U19 - Freiburg U19 | 3 - 2 | L |
| 23.08.2026 | Ulm U19 - Freiburg U19 | 1 - 2 | W |
| 19.08.2026 | Karlsruher SC U19 - Freiburg U19 | 2 - 2 | D |
| 15.08.2026 | Freiburg U19 - Sandhausen U19 | 1 - 0 | W |
| 08.08.2026 | Augsburg U19 - Freiburg U19 | 0 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Sandhausen U19 - Heidenheim U19 | 0 - 5 | L |
| 19.08.2026 | Sandhausen U19 - Hoffenheim U19 | 4 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Freiburg U19 - Sandhausen U19 | 1 - 0 | L |
| 08.08.2026 | Sandhausen U19 - Stuttgarter K'rs U19 | 3 - 6 | L |
| 01.08.2026 | Wehen Wiesbaden U19 - Sandhausen U19 | 5 - 0 | L |
Предстоящата среща между Freiburg U19 и Sandhausen U19 е насрочена за 15.08.2026 11:00 в U19 Bundesliga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Freiburg U19 има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLDWLWL. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Sandhausen U19 има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWWDWLLD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 4 директни срещи Freiburg U19 има 2 победи, равенствата са 1, а Sandhausen U19 има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.25. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Freiburg U19 и Sandhausen U19 завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 4 директни срещи е 3.25 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 9 проверими предварителни индикатора 0 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.