Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 19.10.2024 | Stuttgarter K'rs U19 - Hoffenheim U19 | 1 : 3 |
| 10.08.2024 | Hoffenheim U19 - Stuttgarter K'rs U19 | 5 : 2 |
| 21.08.2021 | Stuttgarter K'rs U19 - Hoffenheim U19 | 3 : 5 |
| 02.02.2019 | Hoffenheim U19 - Stuttgarter K'rs U19 | 2 : 0 |
| 15.08.2018 | Stuttgarter K'rs U19 - Hoffenheim U19 | 1 : 6 |
| 29.04.2017 | Stuttgarter K'rs U19 - Hoffenheim U19 | 0 : 6 |
| 19.11.2016 | Hoffenheim U19 - Stuttgarter K'rs U19 | 5 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Stuttgarter K'rs U19 - Augsburg U19 | 1 - 2 | L |
| 19.08.2026 | Heidenheim U19 - Stuttgarter K'rs U19 | 6 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Stuttgarter K'rs U19 - Hoffenheim U19 | 0 - 9 | L |
| 08.08.2026 | Sandhausen U19 - Stuttgarter K'rs U19 | 3 - 6 | W |
| 23.05.2026 | Stuttgarter K'rs U19 - Wacker Burghausen U19 | 6 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Werder Bremen U19 - Hoffenheim U19 | 0 - 2 | W |
| 23.08.2026 | Hoffenheim U19 - Karlsruher SC U19 | 7 - 0 | W |
| 19.08.2026 | Sandhausen U19 - Hoffenheim U19 | 4 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Stuttgarter K'rs U19 - Hoffenheim U19 | 0 - 9 | W |
| 08.08.2026 | Hoffenheim U19 - Ulm U19 | 2 - 1 | W |
Предстоящата среща между Stuttgarter K'rs U19 и Hoffenheim U19 е насрочена за 15.08.2026 11:00 в U19 Bundesliga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Stuttgarter K'rs U19 има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDDLLLLL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Hoffenheim U19 има 8 победи, 2 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWDWDW. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 7 директни срещи Stuttgarter K'rs U19 има 0 победи, равенствата са 0, а Hoffenheim U19 има 7 победи. Средният общ брой голове е 5.86. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 85.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Stuttgarter K'rs U19 и Hoffenheim U19 завърши при резултат 0:9. В двубоя бяха отбелязани общо 9 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 7 директни срещи е 5.86 гола, а този двубой завърши с 9. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 85.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.