📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
1

🔁 Директни срещи

1
1
4
🟢 Magdeburg U19 🟡 Равенства Werder Bremen U19 🔴
Дата Мач Резултат
14.08.2022 Werder Bremen U19 - Magdeburg U19 2 : 1
06.11.2021 Magdeburg U19 - Werder Bremen U19 1 : 3
22.02.2020 Magdeburg U19 - Werder Bremen U19 1 : 1
14.09.2019 Werder Bremen U19 - Magdeburg U19 3 : 0
10.02.2019 Werder Bremen U19 - Magdeburg U19 3 : 2
19.08.2018 Magdeburg U19 - Werder Bremen U19 5 : 3

🗓 Последни мачове: Magdeburg U19

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Magdeburg U19 - Schalke 04 U19 3 - 0 W
23.08.2026 Magdeburg U19 - Werder Bremen U19 1 - 1 D
15.08.2026 Magdeburg U19 - BAK 07 U19 2 - 1 W
02.08.2026 Preußen Münster U19 - Magdeburg U19 3 - 4 W
23.05.2026 Magdeburg U19 - Babelsberg U19 1 - 3 L

📆 Последни мачове: Werder Bremen U19

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Werder Bremen U19 - Hoffenheim U19 0 - 2 L
23.08.2026 Magdeburg U19 - Werder Bremen U19 1 - 1 D
15.08.2026 Hamburger SV U19 - Werder Bremen U19 3 - 1 L
08.08.2026 Werder Bremen U19 - Holstein Kiel U19 3 - 1 W
02.08.2026 Koblenz U19 - Werder Bremen U19 0 - 4 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Magdeburg U19 и Werder Bremen U19 е насрочена за 23.08.2026 09:00 в U19 Bundesliga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Magdeburg U19 има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDLWDWWW. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Werder Bremen U19 има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLLWWDWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Magdeburg U19 има 1 победи, равенствата са 1, а Werder Bremen U19 има 4 победи. Средният общ брой голове е 4.17. Двата отбора са отбелязали в 83.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 83.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 3.5 гола — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-08-22 21:00:05 · Заключен: 2026-08-23 10:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Magdeburg U19 и Werder Bremen U19 завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 4.17 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-23 13:22:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.