📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
2
? ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

0
1
6
🟢 Stuttgarter K'rs U19 🟡 Равенства Augsburg U19 🔴
Дата Мач Резултат
06.12.2025 Augsburg U19 - Stuttgarter K'rs U19 5 : 0
20.09.2025 Stuttgarter K'rs U19 - Augsburg U19 2 : 2
10.04.2022 Stuttgarter K'rs U19 - Augsburg U19 1 : 3
10.02.2019 Augsburg U19 - Stuttgarter K'rs U19 1 : 0
19.08.2018 Stuttgarter K'rs U19 - Augsburg U19 1 : 3
11.02.2017 Augsburg U19 - Stuttgarter K'rs U19 4 : 1
27.08.2016 Stuttgarter K'rs U19 - Augsburg U19 1 : 3

🗓 Последни мачове: Stuttgarter K'rs U19

Дата Мач Резултат Изх.
23.08.2026 Stuttgarter K'rs U19 - Augsburg U19 1 - 2 L
19.08.2026 Heidenheim U19 - Stuttgarter K'rs U19 6 - 1 L
15.08.2026 Stuttgarter K'rs U19 - Hoffenheim U19 0 - 9 L
08.08.2026 Sandhausen U19 - Stuttgarter K'rs U19 3 - 6 W
23.05.2026 Stuttgarter K'rs U19 - Wacker Burghausen U19 6 - 0 W

📆 Последни мачове: Augsburg U19

Дата Мач Резултат Изх.
23.08.2026 Stuttgarter K'rs U19 - Augsburg U19 1 - 2 W
19.08.2026 Augsburg U19 - Ulm U19 3 - 1 W
15.08.2026 Karlsruher SC U19 - Augsburg U19 2 - 1 L
08.08.2026 Augsburg U19 - Freiburg U19 0 - 2 L
02.08.2026 Mainz 05 U19 - Augsburg U19 4 - 4 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Stuttgarter K'rs U19 и Augsburg U19 е насрочена за 23.08.2026 11:00 в U19 Bundesliga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Stuttgarter K'rs U19 има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWDDLLL. Средните стойности са 2 отбелязани и 3 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Augsburg U19 има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDLWLDWW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Stuttgarter K'rs U19 има 0 победи, равенствата са 1, а Augsburg U19 има 6 победи. Средният общ брой голове е 3.86. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 85.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-08-23 01:00:05 · Заключен: 2026-08-23 12:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Stuttgarter K'rs U19 и Augsburg U19 завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 3.86 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 85.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-23 15:12:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.