Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 19.08.2026 | 1860 München U19 - SGV Freiberg Fussball U19 | 5 : 2 |
| 18.04.2026 | 1860 München U19 - SGV Freiberg Fussball U19 | 3 : 0 |
| 15.02.2026 | SGV Freiberg Fussball U19 - 1860 München U19 | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | SGV Freiberg Fussball U19 - 1860 München U19 | 3 - 2 | W |
| 25.10.2026 | Bayern München U19 - SGV Freiberg Fussball U19 | 8 - 1 | L |
| 10.10.2026 | Unterhaching U19 - SGV Freiberg Fussball U19 | 1 - 1 | D |
| 13.09.2026 | SGV Freiberg Fussball U19 - Ingolstadt U19 | 0 - 4 | L |
| 03.09.2026 | Stuttgart U19 - SGV Freiberg Fussball U19 | 3 - 2 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | SGV Freiberg Fussball U19 - 1860 München U19 | 3 - 2 | L |
| 24.10.2026 | 1860 München U19 - Unterhaching U19 | 7 - 1 | W |
| 17.10.2026 | Stuttgart U19 - 1860 München U19 | 3 - 3 | D |
| 10.10.2026 | Ingolstadt U19 - 1860 München U19 | 1 - 3 | W |
| 13.09.2026 | 1860 München U19 - Bayern München U19 | 1 - 3 | L |
Предстоящата среща между SGV Freiberg Fussball U19 и 1860 München U19 е насрочена за 31.10.2026 13:00 в U19 Bundesliga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
SGV Freiberg Fussball U19 има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLWLLLWD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 3.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. 1860 München U19 има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLWLWDLW. Средните стойности са 3.20 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 3 директни срещи SGV Freiberg Fussball U19 има 1 победи, равенствата са 0, а 1860 München U19 има 2 победи. Средният общ брой голове е 4.67. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 3.5 гола — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между SGV Freiberg Fussball U19 и 1860 München U19 завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 4.67 гола, докато в този мач бяха отбелязани 5. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 9 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.