📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
3
🏟
✔ Краен резултат
2

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Eastbourne Borough 🟡 Равенства Brentwood Town 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Eastbourne Borough

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Eastbourne Borough - Leatherhead 0 - 1 L
22.08.2026 Cray Wanderers - Eastbourne Borough 2 - 1 L
15.08.2026 Eastbourne Borough - Brentwood Town 3 - 2 W
11.08.2026 Eastbourne Borough - Three Bridges 3 - 2 W
08.08.2026 Aveley - Eastbourne Borough 2 - 2 D

📆 Последни мачове: Brentwood Town

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Carshalton Athletic - Brentwood Town 2 - 0 L
22.08.2026 Brentwood Town - Enfield Town 1 - 3 L
15.08.2026 Eastbourne Borough - Brentwood Town 3 - 2 L
11.08.2026 Dartford - Brentwood Town 1 - 0 L
08.08.2026 Brentwood Town - Burgess Hill Town 2 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Eastbourne Borough и Brentwood Town е насрочена за 15.08.2026 14:00 в Non League Premier - Isthmian. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Eastbourne Borough има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLWLLDLDL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 2.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Brentwood Town има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWDWWWLD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 3.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-08-15 15:02:11 · Заключен: 2026-08-15 15:40:07

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Eastbourne Borough и Brentwood Town завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 5 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-15 17:59:03
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.