Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.04.2026 | Cray Wanderers - Welling United | 2 : 3 |
| 15.11.2025 | Welling United - Cray Wanderers | 0 : 2 |
| 08.07.2023 | Cray Wanderers - Welling United | 2 : 1 |
| 05.07.2022 | Cray Wanderers - Welling United | 0 : 2 |
| 03.08.2021 | Cray Wanderers - Welling United | 2 : 2 |
| 11.11.2012 | Cray Wanderers - Welling United | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Maldon & Tiptree - Cray Wanderers | - | |
| 22.08.2026 | Cray Wanderers - Eastbourne Borough | 2 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Carshalton Athletic - Cray Wanderers | 2 - 1 | L |
| 11.08.2026 | Cray Wanderers - Cheshunt | 0 - 0 | D |
| 08.08.2026 | Wingate & Finchley - Cray Wanderers | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Welling United - Ramsgate | 1 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Dartford - Welling United | 0 - 3 | W |
| 15.08.2026 | Welling United - Stanway Rovers | 4 - 0 | W |
| 11.08.2026 | Leatherhead - Welling United | 4 - 1 | L |
| 08.08.2026 | Welling United - Whitehawk | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Cray Wanderers и Welling United е насрочена за 31.08.2026 14:00 в Non League Premier - Isthmian. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Cray Wanderers е на позиция 16 с 2 точки. Записаната форма е LDD. Welling United е на позиция 7 с 6 точки. Записаната форма е WLW.
Cray Wanderers има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDDWLLWWL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Welling United има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLWLWLDW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 6 директни срещи Cray Wanderers има 2 победи, равенствата са 1, а Welling United има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.83. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Cray Wanderers и Welling United завърши при резултат 4:1. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 2.83 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 6 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.