📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D L ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
0

🔁 Директни срещи

1
0
1
🟢 Lewes 🟡 Равенства Eastbourne Borough 🔴
Дата Мач Резултат
03.08.2024 Lewes - Eastbourne Borough 1 : 2
31.07.2021 Eastbourne Borough - Lewes 2 : 3

🗓 Последни мачове: Lewes

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Aveley - Lewes 0 - 2 W
22.08.2026 Lewes - Whyteleafe 3 - 1 W
15.08.2026 St Albans City - Lewes 0 - 2 W
11.08.2026 Whitehawk - Lewes 0 - 0 D
08.08.2026 Lewes - Enfield Town 0 - 4 L

📆 Последни мачове: Eastbourne Borough

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Eastbourne Borough - Leatherhead 0 - 1 L
22.08.2026 Cray Wanderers - Eastbourne Borough 2 - 1 L
15.08.2026 Eastbourne Borough - Brentwood Town 3 - 2 W
11.08.2026 Eastbourne Borough - Three Bridges 3 - 2 W
08.08.2026 Aveley - Eastbourne Borough 2 - 2 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Lewes и Eastbourne Borough е насрочена за 31.08.2026 14:00 в Non League Premier - Isthmian. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Lewes е на позиция 12 с 4 точки. Записаната форма е WDL. Eastbourne Borough е на позиция 4 с 7 точки. Записаната форма е WWD.

Последни резултати

Lewes има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDLLDLWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Eastbourne Borough има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWDLWLLD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Lewes има 1 победи, равенствата са 0, а Eastbourne Borough има 1 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 1.81).

Генериран: 2026-08-30 21:00:06 · Заключен: 2026-08-31 15:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Lewes и Eastbourne Borough завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 1.81. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 17:56:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.