📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
4
W L W ? ?

🔁 Директни срещи

1
3
4
🟢 Wingate & Finchley 🟡 Равенства Enfield Town 🔴
Дата Мач Резултат
01.05.2024 Enfield Town - Wingate & Finchley 1 : 0
24.02.2024 Enfield Town - Wingate & Finchley 2 : 2
31.10.2023 Wingate & Finchley - Enfield Town 1 : 4
11.02.2023 Enfield Town - Wingate & Finchley 1 : 1
26.11.2022 Wingate & Finchley - Enfield Town 0 : 2
15.02.2022 Wingate & Finchley - Enfield Town 4 : 1
12.10.2021 Enfield Town - Wingate & Finchley 2 : 1
30.11.2019 Enfield Town - Wingate & Finchley 2 : 2

🗓 Последни мачове: Wingate & Finchley

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Chatham Town - Wingate & Finchley 2 - 3 W
22.08.2026 Wingate & Finchley - Dulwich Hamlet 1 - 0 W
15.08.2026 Whyteleafe - Wingate & Finchley 2 - 2 D
10.08.2026 Carshalton Athletic - Wingate & Finchley 2 - 0 L
08.08.2026 Wingate & Finchley - Cray Wanderers 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Enfield Town

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Enfield Town - Whitehawk 5 - 1 W
22.08.2026 Brentwood Town - Enfield Town 1 - 3 W
15.08.2026 Enfield Town - Ramsgate 3 - 2 W
11.08.2026 Enfield Town - St Albans City 1 - 2 L
08.08.2026 Lewes - Enfield Town 0 - 4 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Wingate & Finchley и Enfield Town е насрочена за 31.08.2026 14:00 в Non League Premier - Isthmian. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Wingate & Finchley е на позиция 17 с 2 точки. Записаната форма е DLD. Enfield Town е на позиция 6 с 6 точки. Записаната форма е WLW.

Последни резултати

Wingate & Finchley има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLDLDLWD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Enfield Town има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLWDWDWL. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Wingate & Finchley има 1 победи, равенствата са 3, а Enfield Town има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.25. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 62.5%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.55).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Wingate & Finchley като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 5 завършени мача (20.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 21:00:06 · Заключен: 2026-08-31 15:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Wingate & Finchley и Enfield Town завърши при резултат 1:4. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 3.25 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.55. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 17:54:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.