Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.01.2026 | Gainsborough Trinity - Cleethorpes Town | 2 : 0 |
| 25.08.2025 | Cleethorpes Town - Gainsborough Trinity | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Ashton United - Gainsborough Trinity | 1 - 2 | W |
| 25.08.2026 | Quorn - Gainsborough Trinity | 2 - 2 | D |
| 22.08.2026 | Gainsborough Trinity - Bury | 0 - 1 | L |
| 18.08.2026 | Gainsborough Trinity - Stockton Town | 4 - 1 | W |
| 15.08.2026 | United of Manchester - Gainsborough Trinity | 0 - 3 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Cleethorpes Town - Curzon Ashton | 1 - 3 | L |
| 25.08.2026 | Cleethorpes Town - Whitby Town | 6 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Ilkeston Town - Cleethorpes Town | 0 - 3 | W |
| 18.08.2026 | Cleethorpes Town - Alfreton Town | 2 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Warrington Town - Cleethorpes Town | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Gainsborough Trinity и Cleethorpes Town е насрочена за 31.08.2026 14:00 в Non League Premier - Northern. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Gainsborough Trinity е на позиция 7 с 10 точки. Записаната форма е DLWWL. Cleethorpes Town е на позиция 1 с 16 точки. Записаната форма е WWWDW.
Gainsborough Trinity има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLWWLWLDL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Cleethorpes Town има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWDWWLDD. Средните стойности са 2 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 1 директни срещи Gainsborough Trinity има 1 победи, равенствата са 0, а Cleethorpes Town има 0 победи. Средният общ брой голове е 1. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.78). Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).
Срещата между Gainsborough Trinity и Cleethorpes Town завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.78. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.